Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

Dodano: 20.08.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Reprezentacja U-20 Polski i Portugalii zmierzy się na Stadionie Miejskim. Wstęp na mecz będzie bezpłatny.

9 września 2019 r. o godz. 15 na Stadionie Miejskim STAL w Rzeszowie (ul. Hetmańska 69) odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Decyzją Zarządu Podkarpackiego ZPN na to spotkanie będzie wstęp wolny. Ze względu na wymogi Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz, będzie musiał posiadać bilet.

W związku z koniecznością posiadania biletu, uruchomiono specjalny adres mailowy: bilety@podkarpackizpn.pl, na który należy zgłaszać zapotrzebowanie na bilety. W treści wiadomości należy podać liczbę biletów, imie i nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy osoby odpowiedzialnej za zamówienie.

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez pracownika Związku wiadomością zwrotną. Wydrukowane bilety będą do odbioru w siedzibie Związku (ul. Ks. Jałowego 6A), o terminie odbioru zainteresowani zostaną poinformowani w kolejnej wiadomości mailowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Rzeszów

ZTM wstrzymuje wdrożenie II etapu przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Na razie nie będzie kolejnych przystanków „na żądanie”. ZTM wstrzymał ich wdrożenie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny park kieszonkowy

RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.

Rzeszów

Rusza loteria podatkowa "Rzeszów to My". Do wygrania samochód osobowy

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...

Rzeszów

Ponad 1000 osób pobiegnie w Półmaratonie Rzeszowskim

RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła usługa "Mobilny Urzędnik"

RZESZÓW. Dzięki usłudze „Mobilny Urzędnik” osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 38-latkowi z powiatu rzeszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Rzeszów

Na osiedlu Zawiszy Czarnego powstanie mini park dla seniorów

RZESZÓW. W parku znajdzie się m.in. siłownia plenerowa.

Reklama