Rzeszów - Sobota, 31.05.2025
Reklama

Na ul. Podwisłocze samochód potrącił rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 41-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, przed godz. 6:30 na ulicy Podwisłocze. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 62-letni kierowca forda, mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku skrzyżowania z Al. Powstańców Warszawy, na skrzyżowaniu na strzałce warunkowej do skrętu w prawo, nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił rowerzystkę, która jechała na zielonym świetle ścieżką rowerową.

W wyniku zderzenia, kierująca rowerem, 41-letnia mieszkanka Rzeszowa z obrażeniami została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zarówno kierowca forda, jak i rowerzystka byli trzeźwi.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studentka architektury Politechniki Rzeszowskiej nagrodzona za projekt "Centrum zdrowia psychicznego i medytacji"

RZESZÓW.  Inż. arch. Kamila Gołąbek została laureatką konkursu "Dyplom z Archicadem".

Rzeszów

Najpierw wielkie sprzątanie brzegu Wisłoka, potem festiwal reggae

RZESZÓW. Już w sobotę 4 września 2021 roku na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 6. edycja festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”. Dzień wcześniej organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, będą sprzątać brzeg rzeszowskiego zalewu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy żłobek i przedszkole [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ponad 350 maluchów rozpoczęło dziś zajęcia w nowym żłobku i przedszkolu, które powstały przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Obydwie inwestycje kosztowały łącznie ponad 17 mln zł.

Rzeszów

Wjechała hulajnogą w wózek inwalidzki

RZESZÓW. Do nietypowego wypadku doszło wczoraj na ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie. 20-latka poruszająca się hulajnogą elektryczną, wjechała w wózek inwalidzki, na którym siedział 18-latek. Obydwoje uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę medyczną.

Rzeszów

14-latek porażony prądem. Wspiął się na słup wysokiego napięcia

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Racławówce. 14-latek wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Chłopak z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Reklama