Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Na ul. Przemysłowej otwarto nowy park handlowy. Obok powstanie McDonalds

Dodano: 02.12.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. W piątek, 29 listopada odbyło się otwarcie parku handlowego Viva Park Rzeszów na osiedlu Zawiszy Czarnego. Tuż obok w niedalekiej przyszłości powstanie kolejna w stolicy Podkarpacia restauracja McDonalds.

Obiekt powstał na działce położonej przy ul. Przemysłowej 26, w bliskiej odległości ul. 9 Dywizji Piechoty, która stanowi dojazd do drogi ekspresowej S19.

W obiekcie o powierzchni 2800 mkw znalazły swoje miejsce sklepy trzech popularnych marek: Biedronka, Pepco oraz Rossmann. Bezpośrednio przy Viva Park znajduje się stacja benzynowa spod szyldu Circle K. W przyszłości, tuż obok parku handlowego powstanie restauracja McDonalds. Budowa już się rozpoczęła.

Poniżej kilka zdjęć parku handlowego Viva Park Rzeszów oraz z terenu budowy przyszłej restauracji McDonalds.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto realizuje pomysły mieszkańców. W Rzeszowie powstanie, m.in. trzmielowisko i mural ekologiczny

RZESZÓW. Rozpoczęła się realizacja projektów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach programu Rzeszów Startup Urban Akcelerator (RSUA). 

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej Rzeszowa złożony

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy południowej Rzeszowa. Wniosek o pozwolenie na budowę złożony.

Rzeszów

Wiosenna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 23 do 30 kwietnia 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Reklama