Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Na ul. Przemysłowej otwarto nowy park handlowy. Obok powstanie McDonalds

Dodano: 02.12.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. W piątek, 29 listopada odbyło się otwarcie parku handlowego Viva Park Rzeszów na osiedlu Zawiszy Czarnego. Tuż obok w niedalekiej przyszłości powstanie kolejna w stolicy Podkarpacia restauracja McDonalds.

Obiekt powstał na działce położonej przy ul. Przemysłowej 26, w bliskiej odległości ul. 9 Dywizji Piechoty, która stanowi dojazd do drogi ekspresowej S19.

W obiekcie o powierzchni 2800 mkw znalazły swoje miejsce sklepy trzech popularnych marek: Biedronka, Pepco oraz Rossmann. Bezpośrednio przy Viva Park znajduje się stacja benzynowa spod szyldu Circle K. W przyszłości, tuż obok parku handlowego powstanie restauracja McDonalds. Budowa już się rozpoczęła.

Poniżej kilka zdjęć parku handlowego Viva Park Rzeszów oraz z terenu budowy przyszłej restauracji McDonalds.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Rzeszów

W czerwcu obwoźna zbiórka odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W drugiej połowie czerwca na terenie miasta zorganizowanych zostanie kilka obwoźnych zbiórek odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Boże Ciało w Rzeszowie. Procesje na terenach przykościelnych, centralne uroczystości w Katedrze

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa w centrum Rzeszowa nie odbędzie się przemarsz z okazji Bożego Ciała. Kuria zaleciła organizowanie lokalnych procesji przy kościołach.

Rzeszów

Dodatkowe terminy przyjmowania odpadów przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Odpady do PSZOK przy ul. Ciepłowniczej będą również przyjmowane w środy i piątki.

Rzeszów

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Rzeszów

Nowa pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 została zmodernizowana i wyposażona w nowoczesny mammograf.

Rzeszów

Od soboty otwarte baseny i kąpielisko na Żwirowni

RZESZÓW. Korzystający z obiektów będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Reklama