Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Nocny wypadek na ul. Dąbrowskiego. Trzy osoby ranne, sprawca uciekł

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Rzeszowscy policjanci próbują ustalić tożsamość kierowcy opla corsy, który spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. W zderzeniu trzech samochodów ucierpiało trzy osoby. Stan jednej z nich jest poważny.
 
Do wypadku doszło w środę (9.10) około godz. 22.40 na ul. Dąbrowskiego. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący oplem corsą, jadąc ul. Dąbrowskiego w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym citroenem C5. Siłą uderzenia citroen zjechał na prawy pas i uderzył w jadącego w tym samym kierunku opla astrę. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 57-letni kierowca citroena i jego pasażerka, 59-letnia kobieta oraz 37-letni kierowca opla astry. Obrażenia pasażerki citroena są poważne. Natomiast kierujący oplem corsą oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku i poszukują kierowcy opla corsy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy otrzymali nowe agregaty prądotwórcze

RZESZÓW. 39 nowych agregatów prądotwórczych trafiło do rzeszowskich jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu rzeszowskiego. Urządzenia o łącznej wartości ponad 300 tys. zł pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

W sobotę w Parku Papieskim kupimy żywność prosto od rolników

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w Parku Papieskim odbędzie się inauguracja ekologicznego bazarku. W wydarzeniu weźmie udział około 100 producentów z Podkarpacia. Sobotni Bazarek organizowany jest we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Znamy wyniki RBO 2024. Mieszkańcy wybrali plażę nad Wisłokiem [LISTA ZADAŃ]

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa oddali rekordową liczbę głosów na projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok – ponad 112 tys. Na ich realizację przeznaczono 9,4 mln zł.

Rzeszów

Na wybory parlamentarne komunikacją miejską za darmo

RZESZÓW. W niedzielę 15 października, w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, w autobusach rzeszowskiej komunikacji miejskiej nie trzeba będzie kasować biletów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej [ZDJĘCIA]

​RZESZÓW. Jesteście ciekawi jak przebiegają prace na jednej z największych inwestycji drogowych, trwających obecnie w Rzeszowie? Mamy dla Was zdjęcia z placu budowy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej. Nie żyje 47-letni rowerzysta

RZESZÓW. W miejscowości Wólka Niedźwiedzka, ok 30 km od Rzeszowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Rzeszów

Nocne spotkania z nauką. Dla miłośników wiedzy oraz ludzi "ciekawych świata"

​RZESZÓW. W najbliższy piątek Politechnika Rzeszowska otworzy swoje laboratoria dla zwiedzających. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie wyjątkowe widowisko pn. „Teatr wysokich napięć”, podczas którego wykorzystane zostaną jedne z największych w swoich klasach...

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Mediolanu. Nowe połączenie od listopada

 RZESZÓW/JASIONKA. Od 4 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenie na trasie Rzeszów - Mediolan – Rzeszów. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, w soboty.

Reklama