Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Nocny wypadek na Zalesiu. Pijany kierowca uderzył w budynek pizzerii

Dodano:

fot. Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów - Zalesie
fot. Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów - Zalesie
RZESZÓW. 34-letni kierowca bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek pizzerii przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, około godz. 1:40. Jak ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ul. Łukasiewicza w kierunku ul. Wieniawskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku starej remizy strażackiej, w którym mieści się pizzeria.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później funkcjonariuszom udało się go złapać. Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało u niego 1,2 promila alkoholu w organizmie.  

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Rzeszów

Dwie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii nr 20 i 58.

Reklama