RZESZÓW. Ruszył przetarg na wybór firmy, która wybuduje drogą łączącą ulicę Wołyńską na osiedlu Kotuli z ulicą Potokową na osiedlu Staroniwa.
Inwestycja zakłada budowę drogi o długości ponad 700 metrów i szerokości 7 metrów szerokości. Przy drodze powstaną chodniki o szerokości 2,5 metra oraz ścieżka rowerowa. Częścią tego zadania będzie także budowa kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego oraz przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej. Dodatkowo wykonany zostanie zbiornik retencyjny na ul. Potokowej.
Miasto ogłosiło już przetarg na wybór wykonawcy inwestycji. Otwarcie ofert zaplanowano na 22 maja. Zadanie ma być zrealizowane w ciągu 16 miesięcy od daty podpisania umowy.
RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.
RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska podejmują działania profilaktyczne, w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się koronawirusa.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz