Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

WSIiZ rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia

Dodano: 24.04.2020 r.

fot. Materiały prasowe WSIiZ
fot. Materiały prasowe WSIiZ
RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wystartowała rekrutacja na studia I i II stopnia. Pojawiło się sporo nowości, zarówno na ścieżkach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną.

Do 31 lipca 2020 r. kandydaci mogą logować się do systemu rekrutacji online: https://wsiz.rzeszow.pl/rekrutacja/dla-kandydata/rekrutacja-online/, który umożliwia wypełnienie formularza rekrutacyjnego i przesłanie drogą elektroniczną wszystkich niezbędnych dokumentów. Uczelnia stawia na „praktyczny wymiar kształcenia oraz indywidualne podejście do studenta.”

Od lat największym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się takie kierunki jak: Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Logistyka, Informatyka, Programowanie, Zarządzanie, Dietetyka czy Kosmetologia. Wiele z tych kierunków uczelnia wzbogaciła o dodatkowe specjalności, a wśród nich m. in.: Projektowanie gier komputerowych, Dietetyka w chorobach nowotworowych, Marketing i techniki sprzedaży.
Reklama
Nowością na studiach I stopnia jest Pielęgniarstwo, prowadzone w języku polskim i angielskim, opracowane zgodnie ze standardami MNiSW oraz posiadające akredytację Ministerstwa Zdrowia.

Dziennikarstwo, które jest w ofercie studiów II stopnia, zyskało nową, odrębną ścieżkę kształcenia - Grafika komputerowa w mediach.

Z myślą o studentach polskich i zagranicznych, decydujących się na podjęcie studiów I stopnia w języku angielskim, stałą ofertę anglojęzyczną poszerzono o: Game Design, Game Development, Advanced Network Technologies, Nursing. Visual communication.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dodatkowy dzień na wywóz śmieci na rzeszowskie PSZOKi

RZESZÓW. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów w Rzeszowie wcześniej niż zwykle weszły w wiosenny tryb pracy. Już od 20 marca czynne są także w piątki.

Rzeszów

Sprzedawali podrobioną odzież na bazarze przy ul. Dworaka. Są już w rękach policji

RZESZÓW. Podrobione koszulki, spodnie, bielizna znanych marek, m.in. takie produkty ujawnili rzeszowscy policjanci na miejskim targowisku w Rzeszowie. W sprawie zatrzymano dwóch obywateli Bułgarii.

Rzeszów

Wielki pożar w Tyczynie. Spłonął budynek Galerii Sztuki Światowid, w akcji ponad 20 strażaków [ZDJĘCIA]

TYCZYN. Ponad trzy i pół godziny trwała nocna akcja gaszenia pożaru drewnianego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Tyczynie, w którym mieściła się Galeria Sztuki Światowid. Ogień objął cały obiekt, a w trakcie...

Rzeszów

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Rzeszów

Dzień otwarty porodówki w KSW nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zaprasza przyszłych rodziców na dzień otwarty „Porodówki na górce". Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia o godz. 13:00 w dużej auli...

Rzeszów

W Galerii Nowy Świat otwarto nowy sklep popularnej sieci

RZESZÓW. W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie otwarto nowy sklep sieci Żabka. Punkt zlokalizowany jest na poziomie -1 i oferuje szeroki wybór produktów na szybkie, codzienne zakupy.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Krakowskiej. Zderzyły się 4 samochody, 2 osoba ranna

RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Zderzyły się tam cztery samochody. Przyczyną zdarzenia było najechanie na tył pojazdu poprzedzającego.

Rzeszów

Miasto dołoży pieniądze na remont jachtu „Rzeszowiak”

RZESZÓW. Od ponad 25 lat promuje Rzeszów w portach na całym świecie. Dziś legendarny jacht „Rzeszowiak” wymaga pilnego remontu. Ruszyła zbiórka pieniędzy, a miasto już zadeklarowało wsparcie.

Reklama