Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

Dodano: /

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

”Cieszymy się, że możemy ogłosić naszym pasażerom nowe, bezpośrednie połączenie do jednego z najpiękniejszych greckich regionów. – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – To kolejny krok w rozwoju naszej siatki połączeń, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów.”

Jak przekazało biuro prasowe podrzeszowskiego lotniska „nowa trasa stanowi ważny etap w rozwoju siatki połączeń SkyUp Airlines a uruchomienie połączenia z podrzeszowskiej Jasionki do Heraklionu ma na celu odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Grecji, szczególnie w sezonie letnim”.

Reklama

Loto z Jasionki do Heraklionu będą odbywać 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 czerwca na stronie www.skyup.aero.

"Po udanym uruchomieniu lotów z Mołdawii, kontynuujemy rozszerzanie naszej obecności w Europie - SkyUp™ lata teraz również z Polski. To znaczący krok, który sprawia, że nasze loty są jeszcze bardziej dostępne dla podróżnych z Europy Środkowej i zachodnich regionów Ukrainy. Nowe bezpośrednie trasy do Grecji, Cypru i Bułgarii, uruchomione tuż przed latem, to świetna okazja do zaplanowania relaksujących wakacji, podróży służbowej lub weekendowego wypadu nad morze" - mówi Dmytro Sieroukhov, dyrektor generalny SkyUp Airlines™.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odnaleziono ciało poszukiwanego mieszkańca Rzeszowa

RZESZÓW. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR będzie oddane do użytku w 2021 roku

RZESZÓW. Trwają pracę przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Rzeszów

Pijany kierowca zawisł samochodem na torowisku. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Mężczyzna zjechał z drogi i częściowo zawisł na torowisku.

Rzeszów

Sprawdź, jak wyglądała w 2019 roku średnia zdawalność egzaminu na prawo jazdy w Rzeszowie

RZESZÓW. Teorie średnio zdawało 60%, natomiast egzamin praktyczny z pozytywnym wynikiem kończyło 44,1 kursantów.

Rzeszów

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów wraca do klubu

RZESZÓW. Kontrakt z 37-letnim siatkarzem został podpisany do końca obecnego sezonu.

Rzeszów

Zaginiony Ukrainiec, mieszkający w Rzeszowie, mógł zostać porwany. Prokuratura poszukuje nagrań

RZESZÓW. Ostatni przypadek, kiedy widziano 22-latka, miał miejsce 26 grudnia na stacji paliw w Krasnem.

Rzeszów

Miasto ma gotową koncepcje na stok narciarski w Matysówce

RZESZÓW. Kolejnym etapem realizacji będzie ogłoszenie przetargu w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Rzeszów

Ewa Leniart ponownie zasiądzie na stanowisku wojewody podkarpackiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Mateusz Morawiecki na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji ponownie powołał Ewę Leniart na stanowisko wojewody podkarpackiego.

Reklama