Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

Nowe połącznie z Jasionki. Od listopada polecimy do Holandii

Dodano: 09.10.2020 r.

fot. Materiały prasowe Wizz Air
fot. Materiały prasowe Wizz Air
RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.

Od 6  listopada samoloty Wizz Air będą latać z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w listopadzie w poniedziałki oraz w piątki, a od grudnia we wtorki i w soboty. Wylot z Eindhoven zaplanowano na godzinę 9.00. Samolot w drogę powrotną z Rzeszowa do Eindhoven wystartuje o 11:35. Z Rzeszowa przewoźnik operować będzie na samolotach Airbus A320 wyposażonych w 180 foteli.

Eidhoven jest położone nad rzeką Dommel, w prowincji Brabancja Północna, czwartej pod względem ludności w Niderlandach. To miasto uniwersyteckie i wielokulturowe, uwiecznione w pracach malarskich Vincenta van Gogha. Jedną z największych atrakcji turystycznych jest Philips Museum – Muzeum Historii i Wyrobów firmy, które prezentuje wszystkie etapy rozwoju dzisiejszego koncernu – począwszy od pierwszej żarówki z żarnikiem z włókna węglowego, przez radia, aparaty rentgenowskie, sprzęt AGD i RTV, urządzenia  z rynku automatyki użytkowej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Rzeszów

W weekend zmiana czasu na letni. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 28 na 29 marca 2020r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Targowisko przy ul. Dworaka będzie zamknięte

RZESZÓW. W związku z nowymi obostrzeniami rządu w związku z pandemią koronawirusa zdecydowano, że targowisko miejsce będzie nieczynne.

Rzeszów

Urząd Miasta, firmy i instytucje w Rzeszowie zgaszą światło podczas "Godziny dla Ziemi"

RZESZÓW. 28 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF.

Rzeszów

Miasto przekaże 500 tys. zł na pomoc dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. Z wielu stron płynie pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Reklama