Rzeszów - Niedziela, 15.06.2025
Reklama

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

Dodano:

fot. CH Plaza Rzeszów
fot. CH Plaza Rzeszów
RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów. Salon został zlokalizowany na parterze, w przestrzeni, która jest na etapie aranżacji w nowy łącznik pomiędzy  rzeszowską Plazą, a hipermarketem E. Leclerc. Początkiem października w Plazie pojawił się także nowy sklep Cloudshop oferujący szeroki wybór e-papierosów.

„Drogeria Hebe rozpoczęła 5-letnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Zajmuje powierzchnię 315 mkw. – Otwarcie nowego salonu to dla nas kolejna dobra wiadomość” – przyznaje Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Drogeria Hebe i sklep Cloudshop to pierwsi najemcy, którzy pojawili się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc. Budowa nowego i zarazem głównego korytarza pozwoli usprawnić komunikację z hipermarketem oraz stworzyć dodatkową powierzchnię dla nowych najemców.

W nowym korytarzu otwarty został także salon marki Cloudshop, oferującej e-papierosy, liquidy oraz specjalistyczne akcesoria. Otwarta zostanie także nowa kawiarnia – Cukiernia Mikołaj, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw. Kolejny lokal, który zostanie otwarty jeszcze w październiku zajmie sklep zoologiczny Maxi Zoo.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zdewastował autobus miejski, miał ponad 2,5 promila alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który uszkodził autobus komunikacji miejskiej. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Straty oszacowano na blisko 50 tys. zł.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Reklama