Rzeszów - Czwartek, 14.08.2025
Reklama

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

Dodano:

fot. CH Plaza Rzeszów
fot. CH Plaza Rzeszów
RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów. Salon został zlokalizowany na parterze, w przestrzeni, która jest na etapie aranżacji w nowy łącznik pomiędzy  rzeszowską Plazą, a hipermarketem E. Leclerc. Początkiem października w Plazie pojawił się także nowy sklep Cloudshop oferujący szeroki wybór e-papierosów.

„Drogeria Hebe rozpoczęła 5-letnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Zajmuje powierzchnię 315 mkw. – Otwarcie nowego salonu to dla nas kolejna dobra wiadomość” – przyznaje Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Drogeria Hebe i sklep Cloudshop to pierwsi najemcy, którzy pojawili się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc. Budowa nowego i zarazem głównego korytarza pozwoli usprawnić komunikację z hipermarketem oraz stworzyć dodatkową powierzchnię dla nowych najemców.

W nowym korytarzu otwarty został także salon marki Cloudshop, oferującej e-papierosy, liquidy oraz specjalistyczne akcesoria. Otwarta zostanie także nowa kawiarnia – Cukiernia Mikołaj, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw. Kolejny lokal, który zostanie otwarty jeszcze w październiku zajmie sklep zoologiczny Maxi Zoo.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Cichej powstaje Podkarpackie Centrum Sportu Akademickiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Sportu Akademickiego, które stanowi kolejny etap tworzenia uniwersyteckiego kompleksu sportowego. Wartość inwestycji to ponad 26 mln zł. Jak informuje biuro prasowe UR, prace idą zgodnie z harmonogramem.

Rzeszów

Uszkodził cztery auta w centrum Rzeszowa. Miało blisko 1,6 promila

RZESZÓW. 20-letni mieszkaniec Rzeszowa uszkodził cztery pojazdy, zaparkowane na jednym z parkingów w centrum miasta. Okazało się, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Przy dwudziestu rzeszowskich ulicach pojawiły się nowe latarnie

RZESZÓW. Blisko 160 tys. zł kosztował montaż nowego oświetlenia przy dwudziestu rzeszowskich ulicach. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn.: „Poprawa infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Rzeszowa”.

Rzeszów

ZOBACZ. 33. Finał WOŚP w Rzeszowie na zdjęciach

RZESZÓW. Korowód wolontariuszy, pokazy sprzętu służb, występy artystyczne, koncerty, prezentacje firm i wiele więcej - zobacz co działo się na rzeszowskim Rynku w ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie parku kieszonkowego na osiedlu Nowe Miasto. Jak słyszymy w ratuszu, pozostał jeszcze montaż dużego urządzenia zabawowego, które zostało zamówione za granicą.

Rzeszów

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego w Rzeszowie. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Przed godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Znów drogo! Otwarto oferty w drugim przetargu na projekt przebudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Miasto po raz kolejny próbuje znaleźć firmę, która opracuje dokumentację na przebudowę Ronda Pobitno. Zgodnie z założeniem, ma tam powstać rondo turbinowe. Niestety, proponowana przez wykonawcę kwota, znacznie przekracza środki zarezerwowane...

Reklama