Rzeszów - Czwartek, 02.10.2025
Reklama

Nowość na lotnisku w Jasionce. Większy komfort dla pasażerów

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka
fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka

RZESZÓW. W Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka pojawiły się nowe, wygodne siedziska dla pasażerów. Montaż odbył się nocą, aby nie zakłócać pracy terminala. Na inwestycję, która ma poprawić komfort podróżnych, przeznaczono blisko 745 tys. zł.

Fotele dostarczyła i zamontowała firma Nowy Styl z Krosna – producent mebli obecny już na ponad 260 lotniskach na świecie.

Łącznie terminal dysponuje teraz 520 nowoczesnymi i ergonomicznymi miejscami siedzącymi, w tym 100 wyposażonymi w porty do ładowania urządzeń mobilnych oraz 74 przystosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – informuje biuro prasowe portu. Dotychczas pasażerowie mieli do dyspozycji 315 siedzisk, bez dodatkowych udogodnień.

Reklama

Nowe fotele charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem, a także spełniają standardy bezpieczeństwa.

– To inwestycja, która realnie poprawi komfort pasażerów i sprawi, że oczekiwanie na lot będzie przyjemniejsze. Cieszy nas również, że zrealizowała ją firma z Podkarpacia, mająca duże doświadczenie i sukcesy na rynku globalnym – podkreśla Adam Hamryszczak, prezes lotniska.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W marcu zmiany w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Poznaliśmy propozycje zmian zgłoszone przez Rady Osiedli w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Reklama