Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

Dodano:

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW. Na lotnisku w Jasionce rozpoczyna się okres rejsów czarterowych. Jedną z nowości będą loty do tureckiego Bodrum.

29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum. To nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z podrzeszowskiego lotniska.

W tym roku turyści mają do wyboru także loty do Grecji (Rodos - wylot w poniedziałek, Zakynthos - czwartek i Heraklion - niedziela) i Bułgarii (wtorek i piątek) oraz drugiej tureckiej destynacji - Antalyi (środa i sobota).

Wakacyjne pakiety z wylotem z Rzeszowa proponują wszyscy wiodący na polskim rynku touroperatorzy w tym Itaka, TUI, Coral, Grecos, Rainbow, Neckermann, Exim Tours i Prima Holiday. Ofertę słonecznych kierunków uzupełniają regularne loty do Aten (Ryanair) i Tel-Awiwu (LOT).
Reklama
„Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniska” – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bodrum leży w południowo-zachodniej Turcji w prowincji Muğla, nad Morzem Egejskim, naprzeciw greckiej wyspy Kos. Piękne plaże, pełne złotego piasku to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwa przejścia dla pieszych zostaną specjalnie oświetlone. Miasto za darmo dostanie lampy

RZESZÓW. W pierwszej kolejności planujemy montaż na ulicy Krakowskiej i Lubelskiej” – informował Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Rzeszów

Nowy zespół w Podkarpackiej policji. „Speed” zajmie się piratami drogowymi

RZESZÓW. Policjanci otrzymali 50-konne nieoznakowane BMW 330i xdrive oraz oznakowane BMW 320i xdrive.

Rzeszów

Trwa remont ul. Wieniawskiego. Przejazd od strony ul. Kiepury zablokowany

RZESZÓW. Na ul. Wieniawskiego trwa trzyetapowa rozbudowa.

Rzeszów

Wieczorna akcja rzeszowskiej policji. Poszukiwali dwóch nastolatek

RZESZÓW. Blisko 50 policjantów szukało wczoraj dwóch zaginionych nastolatek.

Rzeszów

Złe informacje dla Ratusza ws. powiększenia Rzeszowa, choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła

RZESZÓW. Ostateczna decyzja zostanie podjęta podczas posiedzenia rządu.

Rzeszów

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku

RZESZÓW. Miasto informuje, że pod inwestycje została już wykonana robocza koncepcja realizacji.

Reklama