Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Nowy letni kierunek z Jasionki. Od kwietnia polecimy na Maltę

Dodano: 15.11.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. Niskokosztowy Ryanair uruchamia dziewiąty kierunek z lotniska w Jasionce. Od 2 kwietnia 2025 roku r będzie można polecieć bezpośrednio na Maltę.

– Nasza oferta połączeń wciąż się rozwija i cieszę się, że irlandzki przewoźnik uruchamia tę atrakcyjną trasę już na najbliższy sezon wakacyjny. Malta to piękny zakątek Europy, który z uwagi na swój śródziemnomorski klimat i liczne atrakcje turystyczne jest doskonałym miejscem na dłuższy urlop w wakacje, czy też weekendowe zwiedzanie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty z Jasionki na Maltę będę realizowane dwa razy w tygodniu. Podróż ma trwać 2 godziny i 45 minut. Z podrzeszowskiego lotniska samoloty odlatywać będą w środy o godzinie 21.15 i soboty o 9.00, natomiast z portu lotniczego Malta - w środy o 18.05 i soboty o 5.50.

Bilety na to połączenie dostępne są na stronie przewoźnika nryanair.com

Reklama

Letnia oferta lotniska w Jasionce

Malta to dziewiąty kierunek oferowany przez Ryanaira na sezon lato 2025 z Rzeszowa - po słonecznych Alicante, Mediolanie i Zadarze oraz wyspiarskich Dublinie, Bristolu, Manchesterze, Londynie (Stansted i Luton). Liniami Wizz Air będzie nadal można będzie polecieć do Rzymu i Mediolanu, Air Baltic - do Rygi, Lufthansą - do Monachium, a LOT-em - do Newark i Warszawy, natomiast czarterami - do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Albanii, Tunezji, Maroko i Egiptu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy Lisiej Górze powstanie integracyjny plac zabaw. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę kolejnego w Rzeszowie integracyjnego placu zabaw. Powstanie nad Wisłokiem, przy Lisiej Górze.

Rzeszów

Rzeszów na 6. miejscu w rankingu miast przyjaznych kierowcom

RZESZÓW. Rzeszów uplasował się na 6. miejscu w tegorocznej edycji rankingu miast przyjaznych kierowcom, przygotowanym przez serwis Oponeo.pl we współpracy z aplikacją Yanosik.

Rzeszów

Pijany kierowca zatrzymany na ul. Sikorskiego. Miał ponad 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniego kierowcy, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na al. Powstańców Warszawy. Wyłączą dwa pasy ruchu

RZESZÓW. W sobotę (26 czerwca) prowadzone będą kolejne prace przy budowie kładki rowerowej przy moście Karpackim. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają od godz. 7:00 do...

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 3 lipca Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza na czas wakacji nowe rozkłady jazdy na liniach 0A, 0B, 12, 13, 17, 18, 19, 34. Linia nr 21 będzie zlikwidowana.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. W weekend degustacja i kiermasz produktów pszczelich

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Rzeszowskiego Miodobrania - degustacja miodu z Pasieki w Sercu Miasta oraz kiermasz produktów pszczelich.

Rzeszów

Od 1 lipca wspólny bilet ZTM i ZG PKS. Umowa podpisana

RZESZÓW. Bilet miesięczny Autobus + Autobus uprawnia do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W środę utrudnienia w ruchu na moście Karpackim

RZESZÓW. W związku z dalszymi pracami przy budowie kładki rowerowej, w środę (23 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, na moście Karpackim) wystąpią utrudnienia w ruchu.

Reklama