Rzeszów - Środa, 01.04.2026
Reklama

Nowy punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

Dodano: 15.12.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W przychodni Nasz Gabinet przy ul. Rejtana 20, otwarto kolejny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zlokalizowany jest on na IV piętrze placówki.

Placówka przystosowana jest, aby wykonywać masowe szczepienia wszystkich chętnych w wieku 16 lat i starszych. Na wizytę można się umówić przez siedem dni w tygodniu w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych. 

Co ważne, w razie wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) na miejscu dostępne są zestawy do udzielania pierwszej pomocy, w tym zestawy przeciwwstrząsowe. Placówka oferuje szczepienia każdym rodzajem preparatu przeciw COVID-19 dopuszczoną do obrotu w naszym kraju.

Najbliższe wolne terminy:
  • czwartek 16.12. 8:00–21:00
  • piątek 17.12. 7:30–21:00
  • sobota 18.12. 7:00–21:00
  • niedziela 19.12. 7:00–21:00
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła rozbudowa drogi z Rzeszowa do Jasionki. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Inwestycję za ponad 124 mln zł realizuje firma Budimex S.A.

Rzeszów

Dodatkowe pieniądze w budżecie Rzeszowa na projekty trzech inwestycji

RZESZÓW. Na wniosek Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa rada miasta zarezerwowała dodatkowe pieniądze w budżecie miasta na trzy ważne inwestycje.

Rzeszów

Budowa nowej szkoły i przedszkola przy ul. Kwiatkowskiego na finiszu

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Będzie tam miejsce dla 450 uczniów i 300 przedszkolaków.

Rzeszów

14 ekologicznych autobusów dla Rzeszowa. Umowy podpisane

RZESZÓW. Do Rzeszowa trafi kolejnych 14 ekologicznych autobusów. Miasto podpisało umowy na ich dostawę z firmami Autosan i Solaris.

Rzeszów

Rekordowy czerwiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Blisko 80 tysięcy pasażerów obsłużył w czerwcu 2022 r. port lotniczy Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Rzeszów

W Jasionce wylądował pierwszy samolot z Rijeki. Wakacyjna siatka połączeń już kompletna

RZESZÓW. W nocy z wtorku na środę lotnisko w Jasionce uruchomiło ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Reklama