Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Nowy punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

Dodano: 15.12.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W przychodni Nasz Gabinet przy ul. Rejtana 20, otwarto kolejny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zlokalizowany jest on na IV piętrze placówki.

Placówka przystosowana jest, aby wykonywać masowe szczepienia wszystkich chętnych w wieku 16 lat i starszych. Na wizytę można się umówić przez siedem dni w tygodniu w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych. 

Co ważne, w razie wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) na miejscu dostępne są zestawy do udzielania pierwszej pomocy, w tym zestawy przeciwwstrząsowe. Placówka oferuje szczepienia każdym rodzajem preparatu przeciw COVID-19 dopuszczoną do obrotu w naszym kraju.

Najbliższe wolne terminy:
  • czwartek 16.12. 8:00–21:00
  • piątek 17.12. 7:30–21:00
  • sobota 18.12. 7:00–21:00
  • niedziela 19.12. 7:00–21:00
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z rekordowym wzrostem w segmencie cargo

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad dziesięciokrotny wzrost usług cargo w porównaniu z poprzednim rokiem odnotował Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. W październiku 2025 roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad milion towarów. To bezprecedensowy wynik.

Rzeszów

„Na Rynek marsz” - w sobotę możliwe utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w centrum miasta odbędzie się trening oraz marszobieg z 4-krotnym mistrzem olimpijskim - Robertem Korzeniowskim. W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Tak ma wyglądać budynek „Biblioteki Nowej” w sercu Rzeszowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Schick Architekci z Rudy Śląskiej we współpracy z światowej sławy japońskim studiem Kengo Kuma & Associates zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na projekt „Biblioteki Nowej”. Nowoczesny obiekt ma stać się...

Reklama