Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TRZEBOWNISKO. Policjanci z Trzebowniska otrzymali nowy samochód. To oznakowany radiowóz marki Opel Mokka. Jego zakup jest wspólną inwestycją władz samorządu gminy Trzebownisko oraz Policji. Nowy radiowóz przeznaczony będzie dla dzielnicowych z komisariatu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku otrzymali nowy samochód. Przekazany policjantom oznakowany radiowóz opel mokka został w połowie sfinansowany przez władze gminy Trzebownisko.

Dwa lata temu policjanci z komisariatu w Trzebownisku otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy, w zakupie których również partycypowały władze samorządowe.

Wczoraj Wójt Gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektorem Tadeuszem Szymankiem i Komendantem Miejskim Policji w Rzeszowie  inspektorem Bogusławem Kanią oficjalnie przekazali samochód policjantom z komisariatu w Trzebownisku.

Opel mokka to nowoczesny radiowóz wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 110 km, dysponujący napędem 4x4 i z uwagi na zwiększony prześwit umożliwiający dojazd do miejsc trudno dostępnych. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjadą nowe, elektryczne Solarisy

RZESZÓW. W grudniu na ulice Rzeszowa wyjadą nowe autobusy zasilane energią elektryczną. Tym razem to 9-metrowe Solarisy, które będą wykorzystywane głównie do obsługi mniej popularnych linii.

Rzeszów

Od 6 listopada zmiana organizacji ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 6 listopada zmieni się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Matejki.

Rzeszów

Szpital MSWiA w Rzeszowie otrzyma nowy tomograf

RZESZÓW. Sprzęt pochodzi z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Reklama