Rzeszów - Środa, 19.11.2025
Reklama

Nowy rozkład jazdy sześciu linii komunikacji miejskiej

Dodano: 29.06.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 1 lipca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy sześciu linii autobusowych.  

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianach rozkładów jazdy linii nr 13, 17, 34, 35, 45 i 53. Zmiany wprowadzono „w związku z trwającym procesem dostosowania czasów przejazdów międzyprzystankowych do warunków drogowych”.  

Rozkład linii nr 45 zostanie zmieniony na wniosek gminy Boguchwała. Z kolei zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 53 wynikają z konieczności dostosowania komunikacji obsługującej lotnisko w Jasionce (w połączeniu z linią nr 51) do zmieniającego się harmonogramu przylotów i odlotów.

Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 1 lipca i jest już dostępny na stronie.einfo.erzeszow.pl.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budżet Rzeszowa 2024. Blisko 200 mln zł na inwestycje drogowe

RZESZÓW. Największą inwestycją drogową w 2024 roku będzie kontynuacja budowy drogi, która połączy al. Rejtana z ul. gen Maczka, tzw. Wisłokostrady. 

Rzeszów

Wiemy, kiedy otwarcie lodowiska przy ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Firma Lodowa Tafla ogłosiła datę otwarcia największego w Rzeszowie krytego lodowiska, które powstało przy ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

FOTO. Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne po zachodzie słońca. Nowe zdjęcia inwestycji

RZESZÓW. Budowa miejskiej części Rzeszowskie Centrum Komunikacyjnego jest już na finiszu. Trwają procedury odbiorowe zarówno części parkingowej jak i przebudowanego układu komunikacyjnego. Po ich zakończeniu RCK zostanie udostępnione mieszkańcom.

Rzeszów

Wystartował nowy, miejski serwis dla miłośników sportu w Rzeszowie

RZESZÓW. Sportowyrzeszow.pl – pod taką domeną miasto uruchomiło nowy serwis informacyjny z myślą o miłośnikach sportu w Rzeszowie.

Rzeszów

Budżet Rzeszowa 2024. Więcej pieniędzy na edukację

RZESZÓW. Ponad 860 mln zł zapisano w przyszłorocznym budżecie Rzeszowa na edukację. To prawie połowa wydatków miasta zaplanowanych na 2024 rok.

Rzeszów

Trwa budowa lodowiska przy ul. Wyspiańskiego. Otwarcie w święta? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy ul. Wyspiańskiego powstaje największe w Rzeszowie kryte lodowisko. Jego powierzchnia to 1200 m2. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, otwarcie obiektu odbędzie się 26 grudnia o godz. 12:00.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstał Park dla Seniora. Można wypocząć i poćwiczyć [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstał park dedykowany starszym mieszkańcom miasta. W nowym ogrodzie zamontowano m.in. urządzenia do wykonywania lekkich, rozciągających ćwiczeń.

Rzeszów

Wybuch gazu w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Ewakuacja mieszkańców

RZESZÓW. Mężczyzna, który w momencie eksplozji przebywał w mieszkaniu, został zabrany do szpitala.Konieczna była ewakuacja 16 osób z sąsiednich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Reklama