Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Objazdy autobusów MPK linii nr 3 i 22

Dodano: 06.07.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od najbliższego wtorku autobusy komunikacji miejskiej kursujące do Mrowli pojadą objazdami.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 11 lipca br. na okres około trzech miesięcy autobusy linii nr 3 i 22 kursujące do Mrowli Otoka będą jeździły objazdem. Zmiany w kursowaniu ww. linii związane są z modernizacją przepustu na strumieniu Wężówka w Świlczy.

Autobusy komunikacji miejskiej pojadą od Rzeszowa do przystanku Świlcza PKP 02 bez zmian, dalej drogą 1386R do skrzyżowania z drogą 1333R w Mrowli (bez przystanków zastępczych), następnie drogą 1333R w kier. Bratkowic do skrzyżowania z drogą lokalną prowadzącą do przysiółka Otoka, do przystanku końcowego Kamyszyn pętla, z uwzględnieniem wjazdu na przystanek Mrowla Otoka pętla.

Kursy w kierunku Rzeszowa wykonywane będą tą samą trasą. Godziny odjazdu z przystanków początkowych nie ulegają zmianie. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. Ponad 257 tys. pasażerów od początku roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w kwietniu odnotował kolejny rekord. Z usług lotniska skorzystało prawie 72 tysiące pasażerów.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Reklama