Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Objazdy autobusów MPK linii nr 3 i 22

Dodano: 06.07.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od najbliższego wtorku autobusy komunikacji miejskiej kursujące do Mrowli pojadą objazdami.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 11 lipca br. na okres około trzech miesięcy autobusy linii nr 3 i 22 kursujące do Mrowli Otoka będą jeździły objazdem. Zmiany w kursowaniu ww. linii związane są z modernizacją przepustu na strumieniu Wężówka w Świlczy.

Autobusy komunikacji miejskiej pojadą od Rzeszowa do przystanku Świlcza PKP 02 bez zmian, dalej drogą 1386R do skrzyżowania z drogą 1333R w Mrowli (bez przystanków zastępczych), następnie drogą 1333R w kier. Bratkowic do skrzyżowania z drogą lokalną prowadzącą do przysiółka Otoka, do przystanku końcowego Kamyszyn pętla, z uwzględnieniem wjazdu na przystanek Mrowla Otoka pętla.

Kursy w kierunku Rzeszowa wykonywane będą tą samą trasą. Godziny odjazdu z przystanków początkowych nie ulegają zmianie. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Rzeszów

Rośnie liczba pasażerów na lotnisku w Jasionce. Wracają loty do Monachium

JASIONKA. W sierpniu br. podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 33 tysiące pasażerów -  to o ponad 10 tysięcy więcej niż w poprzednim miesiącu. Od października powrócą bezpośrednie loty z Rzeszowa do Monachium.

Reklama