Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Objazdy autobusów MPK linii nr 3 i 22

Dodano: 06.07.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od najbliższego wtorku autobusy komunikacji miejskiej kursujące do Mrowli pojadą objazdami.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 11 lipca br. na okres około trzech miesięcy autobusy linii nr 3 i 22 kursujące do Mrowli Otoka będą jeździły objazdem. Zmiany w kursowaniu ww. linii związane są z modernizacją przepustu na strumieniu Wężówka w Świlczy.

Autobusy komunikacji miejskiej pojadą od Rzeszowa do przystanku Świlcza PKP 02 bez zmian, dalej drogą 1386R do skrzyżowania z drogą 1333R w Mrowli (bez przystanków zastępczych), następnie drogą 1333R w kier. Bratkowic do skrzyżowania z drogą lokalną prowadzącą do przysiółka Otoka, do przystanku końcowego Kamyszyn pętla, z uwzględnieniem wjazdu na przystanek Mrowla Otoka pętla.

Kursy w kierunku Rzeszowa wykonywane będą tą samą trasą. Godziny odjazdu z przystanków początkowych nie ulegają zmianie. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz może cofnąć decyzję o odwołaniu premiery spektaklu #chybanieja. Teatr Maska pracy nie przerywa

RZESZÓW.  Dziś już wiemy, że decyzja o odwołaniu spektaklu może zostać cofnięta.

Rzeszów

Prezydentowi Rzeszowa grożono śmiercią. Tadeusz Ferenc: „ani przez sekundę nie czułem strachu”

RZESZÓW. Prokuratura przejęła list skierowany do prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zamówił przesyłkę z marihuaną na adres jednego ze sklepów w Śródmieściu

RZESZÓW. Wstępne badanie wykazało, że jest to niemal 100 gramów marihuany.

Rzeszów

12 mln zł dla Politechniki Rzeszowskiej. Projekt zakłada m.in. rozwój technologii dla potrzeb lotnictwa

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany z programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Reklama