Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Od 29 do 30 kwietnia objazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z remontem jednej z rzeszowskich ulic, dwie linie kursować będą objazdami. Mowa o linii nr 8 oraz 20. Utrudnienia potrwają od godz. 20.00 do 04.00.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego przy ul. Myśliwskiej w nocy 29/30 kwietnia 2019 r. w godz. od 20:00 do 04:00 autobusy komunikacji miejskiej linii nr 8 oraz 20 kursować będą objazdami.

Linia nr 8:
 
  • w kierunku Rudnej Wielkiej: do Warszawska / Borowa 08 trasą bez zmian, następnie Warszawska / Łowiecka 10, dalej prosto DK nr 9 do skrzyżowania z DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Mała, kolejno DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z DP nr 1333R Czarna Sędziszowska – Rzeszów w m. Rudna Wielka, następnie w prawo do przystanku Rudna Wielka dom ludowy 19 i dalej trasą bez zmian;
 
  • w kierunku Sikorskiego: do Rudna Wielka I 02 trasą bez zmian, następnie prosto do skrzyżowania z DK nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Wielka, następnie DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z dawną DK nr 9 w m. Rudna Mała i kolejno w prawo DK nr 9 do przystanku Warszawska stacja PKP 09 i dalej trasą bez zmian. 

Linia nr 20:
Reklama
 
  • w kierunku Bratkowic: do Warszawska / Borowa 08 trasą bez zmian, następnie Warszawska / Łowiecka 10, dalej prosto DK nr 9 do skrzyżowania z DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Mała, kolejno DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z DP nr 1333R Czarna Sędziszowska – Rzeszów w m. Rudna Wielka, następnie w prawo do przystanku Rudna Wielka I 01 i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Bardowskiego/Lubelskiej: do Rudna Wielka dom ludowy 20 trasą bez zmian, następnie prosto do skrzyżowania z DK nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Wielka, następnie DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z dawną DK nr 9 w m. Rudna Mała i kolejno w prawo DK nr 9 do przystanku Warszawska stacja PKP 09 i dalej trasą bez zmian.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 roku dobiegła końca. Na przebudowanym skrzyżowaniu al. Wyzwolenia i al. Okulickiego trwają już ostatnie prace porządkowe. Koszt inwestycji to ponad 8,2 mln...

Rzeszów

Uroczyste otwarcie TUTU w Plazie. W sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci

RZESZÓW. W programie, m.in. koncert mobilnej filharmonii, animacje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i arteterapia.

Rzeszów

Pola Nadziei. Zasadzą żonkile w Parku Papieskim w szczytnym celu

RZESZÓW. To już 3. edycja akcji "Pola Nadziei" organizowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Rzeszów

Jazda profilaktyczna. Sprawdź, gdzie zaparkuje autobus "Medyka" w październiku

RZESZOW. W autobusie mieszkańcy mogą bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne 40+.

Rzeszów

Ul. Potockiego w Rzeszowie została przebudowana

RZESZÓW.  Jezdnia została poszerzona do 6 metrów, wybudowany został szeroki na 2 m chodnik oraz kanalizacja deszczowa.

Rzeszów

Kolejne udogodnienia dla pieszych i osób z niepełnosprawnościami na ul. Słowackiego

RZESZÓW. Zmieniono sposób parkowania samochodów, dzięki czemu na chodniku jest szerzej. Powstało również nowe miejsce parkingowe z oznaczeniem dla osób z niepełnoprawnościami.  

Rzeszów

W Rzeszowie rusza IX edycja akcji profilaktycznej "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 03.10.2022 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Rozpoczęła się kolejna inwestycja związana z Podkarpacką Koleją Aglomeracyjną

RZESZÓW. W piątek, na terenie stacji kolejowej Rzeszów-Staroniwa odbyło się symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę hali serwisowej będącej częścią zaplecza technicznego PKA.

Reklama