Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Od 29 do 30 kwietnia objazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z remontem jednej z rzeszowskich ulic, dwie linie kursować będą objazdami. Mowa o linii nr 8 oraz 20. Utrudnienia potrwają od godz. 20.00 do 04.00.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego przy ul. Myśliwskiej w nocy 29/30 kwietnia 2019 r. w godz. od 20:00 do 04:00 autobusy komunikacji miejskiej linii nr 8 oraz 20 kursować będą objazdami.

Linia nr 8:
 
  • w kierunku Rudnej Wielkiej: do Warszawska / Borowa 08 trasą bez zmian, następnie Warszawska / Łowiecka 10, dalej prosto DK nr 9 do skrzyżowania z DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Mała, kolejno DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z DP nr 1333R Czarna Sędziszowska – Rzeszów w m. Rudna Wielka, następnie w prawo do przystanku Rudna Wielka dom ludowy 19 i dalej trasą bez zmian;
 
  • w kierunku Sikorskiego: do Rudna Wielka I 02 trasą bez zmian, następnie prosto do skrzyżowania z DK nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Wielka, następnie DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z dawną DK nr 9 w m. Rudna Mała i kolejno w prawo DK nr 9 do przystanku Warszawska stacja PKP 09 i dalej trasą bez zmian. 

Linia nr 20:
Reklama
 
  • w kierunku Bratkowic: do Warszawska / Borowa 08 trasą bez zmian, następnie Warszawska / Łowiecka 10, dalej prosto DK nr 9 do skrzyżowania z DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Mała, kolejno DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z DP nr 1333R Czarna Sędziszowska – Rzeszów w m. Rudna Wielka, następnie w prawo do przystanku Rudna Wielka I 01 i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Bardowskiego/Lubelskiej: do Rudna Wielka dom ludowy 20 trasą bez zmian, następnie prosto do skrzyżowania z DK nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś w m. Rudna Wielka, następnie DP nr 1377R Rzeszów – Nowa Wieś do skrzyżowania z dawną DK nr 9 w m. Rudna Mała i kolejno w prawo DK nr 9 do przystanku Warszawska stacja PKP 09 i dalej trasą bez zmian.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W pobliżu Wisłoka posadzono kolejne duże drzewa

RZESZÓW. Lipy szerokolistne i klony pojawiły się na terenie poniżej wybudowanego niedawno łącznika al. Kopisto i ul. Wierzbową. 

Rzeszów

Zarzuty dla sprawców postrzelenia 23-letniej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Mateusz M. i Sebastian S usłyszeli m.in. zarzut usiłowania zabójstwa.

Rzeszów

Klasa dla młodzieży z Ukrainy w ZSKU

RZESZÓW. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie otwiera nowy kierunek nauki skierowany także dla młodzieży ukraińskiej. Patronat nad klasą objęła firma Strabag.

Rzeszów

Zielona przestrzeń rekreacyjna z zakątkami tematycznymi na os. Nowe Miasto

RZESZÓW. Inwestycja o wartości 285 tys. zł ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Nowoczesny rezonans magnetyczny w szpitalu przy ul. Rycerskiej

RZESZÓW. W Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie otwarto nowoczesną Pracownię Rezonansu Magnetycznego. Pracownia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powstała dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Rzeszów

Ruszyła rozbudowa drogi z Rzeszowa do Jasionki. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Inwestycję za ponad 124 mln zł realizuje firma Budimex S.A.

Rzeszów

Dodatkowe pieniądze w budżecie Rzeszowa na projekty trzech inwestycji

RZESZÓW. Na wniosek Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa rada miasta zarezerwowała dodatkowe pieniądze w budżecie miasta na trzy ważne inwestycje.

Rzeszów

Budowa nowej szkoły i przedszkola przy ul. Kwiatkowskiego na finiszu

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Będzie tam miejsce dla 450 uczniów i 300 przedszkolaków.

Reklama