Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Na początku lutego br. rozpocznie się przebudowa mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego. Inwestycja będzie realizacja w ramach większego zadania, jakim jest przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa, tj. ulic: Siemieńskiego, Kochanowskiego, Żółkiewskiego, Batorego i Styki. W miejscu starej przeprawy, powstanie nowy obiekt mostowy z dostosowaniem do projektowanego poszerzenia ulicy Siemieńskiego.

8 lutego w związku z brakiem możliwości przejazdu ulicą Siemieńskiego w kierunku ul. Kochanowskiego, zmianie ulegną rozkłady jazdy linii nr N1, 5, 9, 12, 29 i 59.

Dotychczasowe trasy tych linii będą pomijać przystanki: Siemieńskiego Dom Studenta 01 oraz Żółkiewskiego / Chocimska 01.

Pasażerowie, będą mogli korzystać z tymczasowych przystanków dla powyższych linii, które ustanowione zostaną na ul. Maczka.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy "komandosi" w szpitalu przy Lwowskiej. Obdarowali dzieci prezentami

RZESZÓW. W niecodziennej akcji wzięli udział rzeszowscy kontrterroryści. Zjeżdżali na linach z dachu Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, żeby przekazać dzieciom mikołajkowe prezenty. Pomagał im w tym robot pirotechniczny.  

Rzeszów

W przyszłym roku polecimy z Rzeszowa do Hiszpani

RZESZÓW/JASIONKA. Od 3 kwietnia 2024 roku Ryanair uruchamia loty z Jasionki do hiszpańskiego miasta Alicante. Trasę będą obsługiwały Boeingi 737-800.

Rzeszów

Dwa nowe lodowiska w Rzeszowie. Będą zadaszone i oświetlone

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstają dwa nowe, kryte lodowiska. Większe budowane jest już w miejscu starej ślizgawki, przy ul. Wyspiańskiego. Kolejne stanie nad zalewem na Wisłoku.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury. Ruszają zapisy na zimowe półkolonie

RZESZÓW. W środę, 6 grudnia startują zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci, które odbędą się w dwunastu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta. Liczba miejsc ograniczona.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko na rynku już otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Rzeszowski rynek zyskał prawidziwie świąteczny klimat. Wczoraj odbyło się otwarcie Światecznego Miasteczka. Najważniejszym elementem wydarzenia było uroczyste włączenie iluminacji świetlnych i światełek na choince. Zobaczcie zdjęcia.

Rzeszów

Kolejne inwestycje PKP PLK między Rzeszowem a Medyką

RZESZÓW. Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla planowanego przedsięwzięcia na trasie Rzeszów – Medyka. Inwestycja ma podnieść standard podróży koleją na Podkarpaciu.

Rzeszów

Nowi najemcy w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza pozyskało trzech nowych najemców: nowoczesny, bezobsługowy salon gier i zabawy, nowy salon prasowy oraz biuro podróży jednego z liderów w branży turystycznej. Końcówka roku w Plazie, to również...

Rzeszów

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu w Rzeszowie i na Podkarpaciu, nawet do 40 cm

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 1 i 2 stopnia w związku z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu na terenie województwa podkarpackiego. W Rzeszowie spadnie od 30 do 40 cm śniegu.

Reklama