Rzeszów - Środa, 11.06.2025
Reklama

Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.
 
Inwestor budujący obiekt mieszkalno-usługowy przy ul. Lenartowicza przedstawił w Urzędzie Miasta Rzeszowa harmonogram prac. Miasto zwróciło się do dewelopera z taką prośbą pod koniec grudnia, po tym jak zamknął on niespodziewanie przejazd od ul. Lenartowicza do drogi przy Hali Podpromie.
 
Zgodnie z harmonogramem od 16 stycznia droga prowadząca od strony Lenartowicza do hali Podpromie będzie zamknięta.  Inwestor tłumaczy to "koniecznością wykonania w śladzie drogi zabezpieczenia wykopu". Otwarcie planowane jest na 21 stycznia. Od tego dnia łącznik będzie węższy i kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami, która mają potrwać do 13 lutego. Na początku lutego zapadnie decyzja, czy będzie tam obowiązywał ruch wahadłowy czy jednokierunkowy.




 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały trzy kolejne pojemniki na elektroodpady. Łącznie w mieście jest już 38 miejsc, gdzie można oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Kolejny krok w sprawie utworzenia drogi rowerowej z Rzeszowa do Łańcuta

RZESZÓW. Około 20 kilometrów długości ma mieć trasa rowerowa, która połączy Rzeszów z Łańcutem. We wtorek prezydent Konrad Fijołek rozmawiał z władzami sąsiednich gmin o możliwościach jej przebiegu.

Rzeszów

Rzeszowskie Pogotowie ma nowe ambulanse

RZESZÓW. Trzy nowe ambulanse trafiły do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z POIiŚ, z budżetu wojewody podkarpackiego oraz dzięki wsparciu Miasta Rzeszów.

Rzeszów

Od 1 lutego droższe bilety komunikacji miejskiej. Koniec bezpłatnych przejazdów dla bezrobotnych

RZESZÓW. Od 1 lutego 2022 r. za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej zapłacimy więcej. 

Rzeszów

Rzeszowski Bon Żłobkowy - nabór wniosków

RZESZÓW. Ponad 500 dzieci korzystało regularnie z bonu żłobkowego w Rzeszowie w ubiegłym roku. Aby móc z niego nadal korzystać, konieczne jest złożenie wniosku o przedłużenie świadczenia.  

Rzeszów

Nocny wypadek na Zalesiu. Pijany kierowca uderzył w budynek pizzerii

RZESZÓW. 34-letni kierowca bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek pizzerii przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nową serwerownię za ponad 13 mln zł

RZESZÓW. 3 stycznia, Minister Przemysław Czarnek odwiedził Politechnikę Rzeszowską, gdzie m.in. obejrzał nową serwerownię, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Rzeszów

Rozbudowa Inteligentnego Systemu Transportowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną i rondach zamontowane zostaną dodatkowe czujniki. Dzięki dodatkowym czujnikom zmieni się także rola przycisków dla pieszych i rowerzystów.

Reklama