Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Od soboty otwarte baseny i kąpielisko na Żwirowni

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już w ten weekend będzie można popływać. Ruszają rzeszowskie baseny i kąpielisko miejskie przy ul. Kwiatkowskiego.
 
Od soboty, 6 czerwca 2020 r. uruchomione zostaną baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: "Karpik" przy ul. Solarza 12, "Delfin" przy ul. Rejtana 30, baseny otwarte przy ul. ks. Jałowego 23A oraz kąpielisko na Żwirowni. Korzystający z obiektów będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego.
 
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego „liczba osób jednoczasowo korzystających z obiektu nie może przekraczać 50% maksymalnego obciążenia, jednocześnie nie może być to więcej niż 150 osób”. Informacja o maksymalnej liczbie użytkowników powinna być wywieszona przed wejściem na obiekt.
 
Reklama
Osobom oczekującym w kasie zaleca się zakrywanie ust. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się tylko jedna osoba.  Przed wejściem na basen lub kąpielisko należy zdezynfekować ręce. Na terenie obiektu, a także podczas przebywania w wodzie należy zachować 2-metrowy dystans od innych użytkowników.
 
Do odwołania nieczynna będzie strefa szafek depozytowych na basenach, z racji braku możliwości zapewnienia 2-metrowego dystansu dla użytkowników. Z kolei na kąpielisku przy ul. Kwiatkowskiego nie będzie możliwości wypożyczenia sprzętu pływającego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

RZESZÓW. Aktualnie odbywa tam się ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Rzeszów

Rzeszów „bohaterem” anglojęzycznego programu [VIDEO]

RZESZÓW. W trakcie filmu Ryan Socash pokazuje m.in. Muzeum Techniki i Militariów, odwiedza rzeszowski Rynek oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów

Stok narciarski i… pumptrack na Matysówce

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz zabiega o to, aby w sąsiedztwie stoku narciarskiego powstał pumptrack.

Rzeszów

Za kilka dni ruszy Hackathon Mobility. Wydarzenie odbędzie się w Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Hackathon odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. w Urban Lab Rzeszów, przy ul. 3 maja.

Rzeszów

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

RZESZÓW. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Reklama