Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Odnaleziono ciało poszukiwanego mieszkańca Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny.

W niedzielą około godz. 14.30, policjanci zostali zawiadomieni o odnalezieniu w Krasnem ciała mężczyzny. Leżącego na ziemi mężczyznę, w zakolu starorzecza Wisłoka, zauważył przejeżdżający motocyklista, który zawiadomił służby. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem lekarza biegłego przeprowadzili oględzin. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Przyczyną śmierci mężczyzny mogło być wychłodzenie. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań, które wyjaśnią przyczyny jego śmierci.

Dzisiaj członkowie rodziny potwierdzili, że jest to ciało poszukiwanego od 3 stycznia 50-letniego mieszkańca Rzeszowa.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu rozpoczyna nowy rok akademicki. Inauguracja odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 października 2022 r.

Rzeszów

Trwa zbiórka na ławkę multimedialną im. redaktora Janusza Majki

RZESZÓW. Przy al. Lubomirskich w Rzeszowie stanie wyjątkowa ławka multimedialna upamiętniająca zmarłego w zeszłym roku dziennikarza Polskiego Radia Rzeszów.

Rzeszów

Kolejna podwyżka cen biletów w Rzeszowie [NOWY CENNIK]

RZESZÓW. O 25 procent zdrożeją bilety na autobusy komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Zamiast biletu 60-minutowego, wprowadzony zostanie bilet 90-minutowy.

Rzeszów

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" w Rzeszowie już za nami

RZESZÓW. Od 3 do 25 września uczestnicy warsztatów poznali podstawy programowania i zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Rzeszów

Tłumy na festiwalu Karpaty na Widelcu

RZESZÓW. Nawet 15 tys. osób wzięło udział w festiwalu Karpaty na Widelcu, który odbył się w ostatni weekend w Rzeszowie – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Biegowy weekend w Rzeszowie. Wystartuje 1,5 tys. zawodników

RZESZÓW. Aż trzy imprezy biegowe odbędą się w najbliższy weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy zbiornik na wodę pitną

RZESZÓW. Rośnie zapas wody pitnej dla Rzeszowa. MPWiK wzbogacił się o nowy zbiornik.

Rzeszów

Team Dżo zwycięzcą drugiej edycji Rzeszowskiego StartUP MIXu

RZESZÓW. Zwycięski zespół zaprezentował projekt inteligentnego kompostownika.

Reklama