Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

Dodano: 23.09.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Poznaj daty obowiązujące na pozostałych rzeszowskich uczelniach.

Uroczysta Inauguracja 69. roku akademickiego 2019/2020 na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. (piątek) o godz. 11:00 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

Msza inauguracyjna odbędzie się w dniu 4 października 2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w kościele pw. św. Jacka oo. Dominikanów, ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie. 

Z kolei inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się 3 października (czwartek), o godz. 11.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oficjalną inaugurację roku akademickiego 2019/2020 zaplanowało w sobotę 5 października 2019 roku o godzinie 11:00 w siedzibie uczelni w Rzeszowie, przy ul. Cegielnianej 14.

Najwcześniej inauguracje organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Uroczystości rozpoczną się 1 października o godz. 11.00 w auli przy ul. Rejtana 16c.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rektor UR odwołuje wydarzenia oraz zaleca kwarantannę domową

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek wydał kolejne oświadczenie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa.

Rzeszów

Związek Gmin PKS ma nowoczesne zaplecze techniczne

Przy bazie PKS w Rzeszowie wybudowano halę zaplecza technicznego wraz z częścią biurowo - socjalną, o powierzchni ponad 1000 m.

Rzeszów

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

​Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy wydali oświadczenie.

Rzeszów

Policjantka z Rzeszowa pomogła potrąconemu 12-latkowi

RZESZÓW. Będąca przed służbą policjantka z rzeszowskiej komendy udzieliła pomocy 12-letniemu chłopcu, który został potrącony przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Rzeszów

Butelkomaty zbyt kosztowne dla miasta

RZESZÓW. Powraca sprawa montażu w mieście automatów na zużyte butelki plastikowe. Tym razem głos w tej sprawie zabrała radna Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Zakończono przebudowę letniego pałacu Lubomirskich

RZESZÓW. Trwające od ponad 5 lat prace konserwatorskie zostały zakończone. Letni pałac Lubomirskich przy al. Pod Kasztanami został ostatecznie odrestaurowany.

Rzeszów

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Reklama