Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

Dodano: 17.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Nowa stacja Orlen powstaje przy al. Armii Krajowej, niedaleko skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, na terenie o powierzchni około 27 arów.

Do dyspozycji kierowców będzie 6 stanowisk, w tym: 3 dystrybutory MPD, dystrybutor LPG i dystrybutor ON-TIR. Na terenie obiektu znajdzie się również sklep o powierzchni 8- m2, myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Stacja zostanie otwarta w formacie Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli nie tylko zatankować, ale również zjeść. W ofercie m.in. świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje, w tym kawy, herbaty i soki.

Prace przy budowie nowej stacji paliw przy al. Armii Krajowej mają zakończyć się w maju. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

Będzie to już dziewiąta stacja Orlen w stolicy Podkarpacia. Koncern ma już swoje punkty m.in. przy ulicach: Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny park kieszonkowy

RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.

Rzeszów

Rusza loteria podatkowa "Rzeszów to My". Do wygrania samochód osobowy

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...

Rzeszów

Ponad 1000 osób pobiegnie w Półmaratonie Rzeszowskim

RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła usługa "Mobilny Urzędnik"

RZESZÓW. Dzięki usłudze „Mobilny Urzędnik” osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 38-latkowi z powiatu rzeszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Rzeszów

Na osiedlu Zawiszy Czarnego powstanie mini park dla seniorów

RZESZÓW. W parku znajdzie się m.in. siłownia plenerowa.

Rzeszów

Ponad 1 mln zł na działania organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowy na realizację 60 projektów. 

Rzeszów

W WSPiA powstaje Centrum Wsparcia Obywateli Ukrainy

RZESZÓW. W ramach powstającego Centrum, uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy będą mogli skorzystać, m.in. z pomocy prawnej, urzędowej czy ze wsparcia humanitarnego oraz personalnego.

Reklama