Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

Dodano: 17.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Nowa stacja Orlen powstaje przy al. Armii Krajowej, niedaleko skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, na terenie o powierzchni około 27 arów.

Do dyspozycji kierowców będzie 6 stanowisk, w tym: 3 dystrybutory MPD, dystrybutor LPG i dystrybutor ON-TIR. Na terenie obiektu znajdzie się również sklep o powierzchni 8- m2, myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Stacja zostanie otwarta w formacie Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli nie tylko zatankować, ale również zjeść. W ofercie m.in. świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje, w tym kawy, herbaty i soki.

Prace przy budowie nowej stacji paliw przy al. Armii Krajowej mają zakończyć się w maju. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

Będzie to już dziewiąta stacja Orlen w stolicy Podkarpacia. Koncern ma już swoje punkty m.in. przy ulicach: Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna

RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rzeszów

Rzeszowscy strażnicy miejscy uratowali życie bezdomnemu mężczyźnie

RZESZÓW. W wigilię strażnicy miejscy znaleźli bezdomnego, który spędził noc w pergoli śmietnikowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Interwencja strażników prawdopodobnie uratowała mu życie.

Rzeszów

Ruszyła strona internetowa Rzeszowskich Piwnic. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Uruchomiono stronę internetową www.rzeszowskiepiwnice.pl, na której będą pojawiały się informacje dotyczące Rzeszowskich piwnic - Interaktywnej Instytucji Kultury.

Rzeszów

Ruszyła budowa nowego komisariatu. Podpisano już umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Rozpoczęła się długo oczekiwana budowa nowej siedziby II Komisariatu Policji w Rzeszowie. Czterokondygnacyjny obiekt powstanie przy ul. Błogosławionej Karoliny na os. Przybyszówka. Ma być gotowy do 2024 r.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko będzie czynne do 3 stycznia

RZESZÓW. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców świąteczne miasteczko na rzeszowskim Rynku będzie działać dłużej. Na grzane wino, ciepłe przekąski oraz przejażdżkę diabelskim młynem można będzie przyjść także po świętach.

Rzeszów

Nowe atrakcje parku w Miłocinie. Wśród nich dendrofon i ogródek meteorologiczny

RZESZÓW. Na terenie parku w Miłocinie rzeszowski Zarząd Zieleni Miejskiej stworzył innowacyjny kompleks edukacyjno-krajobrazowy. To inwestycja za prawie 115 tys. zł.

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Reklama