Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zakończą przygotowanie do sezonu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów.

Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. W środę pokonali we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, choć już po trzech setach prowadzili 3:0. Trenerzy umówili się jednak na dodatkową, czwartą partię, która padła łupem gości.

Kolejnym i ostatnim sprawdzianem dla Asseco Resovii będzie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który zostanie rozegrany w piątek i w sobotę. W pierwszym dniu rzeszowianie zmierzą się z MKS-em Będzin w meczu półfinałowym (godz. 19). W sobotę zmierzą się w meczu  finałowym (godz. 17) lub o 3. miejsce (godz. 14.30) ze zwycięzcą z pary Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice.

Do Krosna wraz z zespołem pojadą już Kanadyjczyk Nicolas Hoag i Marcin Komenda, którzy tuż przed turniejem powinni pojawić się w Rzeszowie. W trakcie turnieju do drużyny dołączy natomiast ostatni z reprezentantów, Australijczyk Luke Perry.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zaatakowali kuriera, zabrali przesyłkę i zamknęli go w mieszkaniu. Sytuacja miała miejsce na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. Sprawców było dwóch. Jeden z nich został juz tymczasowo aresztowany.

Rzeszów

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie otrzymał nominację generalską

RZESZÓW. Nadinsp. Henryk Moskwa nominację generalską odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Rzeszów

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

RZESZÓW. W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia.

Rzeszów

Pokojowa demonstracja „Rzeszów przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” już 27 lipca

RZESZÓW. W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Białymstoku, w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim odbędzie się pokojowa demonstracja.

Rzeszów

W rejonie C.H. Nowy Świat zamontowano sygnalizację świetlną

RZESZÓW. Sygnalizacja świetlna została zamontowana na przejściu dla pieszych prowadzącym z parkingu centrum handlowego na ul. Karola Lewakowskiego

Rzeszów

Parking dla klientów ZUS-u w Rzeszowie będzie czasowo zamknięty

RZESZÓW. Utrudnienia związane są z planowanym remontem.

Reklama