Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

Dodano: 30.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem palił marihuanę. Zauważył go, jadący nieoznakowanym radiowozem, policjant operacyjny z komisariatu na Nowym Mieście.

Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30. Jadący nieoznakowanym radiowozem, nieumundurowany policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, na ul.Rejtana wyprzedził jadącego bardzo wolno kierującego peugeotem. Podczas manewru zauważył, że kierujący peugeotem młody mężczyzna, zapalał szklaną lufkę. Jego zachowanie wskazywało, że mógł palić marihuanę.

Funkcjonariusz zawiadomił dyżurnego i dalej jechał za peugeotem. W pewnym momencie, kierujący peugeotem, zjechał na stację paliw przy ul. Rzecha. Tam zatrzymał go policjant. Jego podejrzenia potwierdziły się. Kierujący peugeotem, 29-letni mieszkaniec Mielca, na żądanie policjanta wydał mu szklaną lufkę i woreczek z zawartością suszu roślinnego.

Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Zatrzymanemu 29-latkowi grozi teraz odpowiedzialność za posiadanie narkotyków i kierowanie samochodem pod ich wpływem. Wyjaśnieniem sprawy zajmą się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów ma coraz więcej mieszkańców

RZESZÓW. Wg najnowszych danych opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie, stolica innowacji stale zwiększa liczbę mieszkańców. Z kolei w województwie podkarpackim liczba ludności zmalała.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy linii nr "8"

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 9 października 2020 r. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy linii nr „8” obowiązujący w dzień powszedni.  

Rzeszów

Na „Dworzysko” zajechały kampery

Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” poszerza swoją ofertę

Rzeszów

Policjanci z komisariatu na Baranówce uratowali życie krwawiącemu mężczyźnie

RZESZÓW. Dwóch policjantów z komisariatu na os. Baranówka, pomogło 27-latkowi, który najprawdopodobniej chciał targnąć się na swoje życie.

Rzeszów

Caritas Diecezji Rzeszowskiej zakończył zbiórkę żywności

RZESZÓW. Puste magazyny Caritas zostały uzupełnione. Zebrane produkty trafią do potrzebujących na terenie Diecezji Rzeszowskiej.  

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski rozpoczął nowy rok akademicki

RZESZÓW. 1 października, przy zachowaniu reżimu sanitarnego zainaugurowano nowy rok akademicki w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty Rzeszów w "żółtej strefie". Tadeusz Ferenc apeluje do mieszkańców

RZESZÓW. Od soboty, 3 października 2020 r., Rzeszów znajdzie się w tzw. “żółtej strefie”. Prezydent Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

KS Korona Rzeszów otrzymał wsparcie od rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. We wrześniu podpisana został umowa sponsoringowa pomiędzy rzeszowska elektrociepłownią a Klubem Sportowym Korona Rzeszów.

Reklama