Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Parking dla klientów ZUS-u w Rzeszowie będzie czasowo zamknięty

Dodano: 23.07.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Parking będzie niedostępny od 24 lipca do listopada. Utrudnienia związane są z planowanym remontem. Będą dostępne dwa bezpłatne miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie informuje, że od 24 lipca br., w związku z remontem, zamknięty zostanie parking dla klientów mieszczący się przy ul. Piłsudskiego 12 z wjazdem od strony ulicy Siemiradzkiego w Rzeszowie.

Zapewnione będą 2 bezpłatne miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością na sąsiadującym z ZUS parkingu (ogrodzonym) wzdłuż ulicy Siemiradzkiego. Klienci podczas wizyty w Zakładzie proszeni będa o zgłoszenie uprawnienia do bezpłatnego postoju  podczas załatwiania sprawy na Sali Obsługi Klientów.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnego parkingu jest pobranie biletu opłaty parkingowej(podczas wjazdu na parking), zaparkowanie pojazdu na zarezerwowanym dla ZUS miejscu i okazanie przy wyjeździe biletu z systemu obsługi klientów pobranego w budynku ZUS przy al. Piłsudskiego 12. Planowany termin zakończenia remontu parkingów – 30 listopada br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Reklama