Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Pierwsza na Podkarpaciu konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"

Dodano: 09.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury położnym w centrum rzeszowskiego rynku, odbędzie się największa na podkarpacku konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship".

Podczas spotkania będzie można wysłuchać bardzo ciekawych, technologicznych prelekcji wygłoszonych m.in. przez Tomasza Nurkiewicza, Łukasza Szydło, Szymona Pobiega i Szymona Kuleca.

Swoją obecność potwierdziło już 260 osób, a przewidujemy ok.320. Wśród osób przybyłych będą, nie tylko znani i cenieni prelegenci ale przede wszystkim programiści i inni pracownicy IT oraz sympatycy naszego wydarzenia, są to ludzie nie tylko z Podkarpacia ale i z zagranicy czy z trójmiasta. Biorąc pod uwagę tak bogatą frekwencje jest to idealny moment na networking i promocje firmy. Na przybyłych czeka całodzienny catering i ogromna dawka wiedzy!
Reklama
Patronem Honorowym wydarzenie objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Polska Agencja Kosmiczna. Głównym sponsorem wydarzenia jest firma Fabrity sp. z.o.o., pozostałymi Nexocode sp.z.o.o., Appliscale sp.z.o.o., PGS Software S.A., Urząd Miasta Rzeszowa i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Patronami Medialnymi są: TVP3 Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, Nowiny 24, FX Mag, Programista, ITDoTknow, Mój Rzeszów, Law Business Quality, Radio Via, Radio Centrum, Redakcja Resinet, Gazeta Bieszczadzka, Gospodarka Podkarpacka.

Bilety do zakupu: https://rzemiosloit.evenea.pl/?fbclid=IwAR2bb4-Dw5abNHCseyXZJtSY75VMsZv_2CNRH_Og2EZiAQHgnCuZdazdjMQ

Szczegóły na temat patronatu: www.rzemioslo.it
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na os. Budziwój powstanie żłobek i przedszkole. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ratusz otworzy przetarg na budowę przedszkola dla 120 dzieci oraz żłobka dla 150 dzieci. Inwestycja ma powstać na os. Budziwój, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

Rzeszów

Koronawirus. Apel Urzędu Miasta Rzeszowa do mieszkańców

RZESZÓW. W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronowirusa, Urząd Miasta Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Reklama