Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Pierwszy kurs komunikacji miejskiej do Łańcuta już 13 maja

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. 13 maja rusza linia autobusowa do Łańcuta. Pilotażowy projekt potrwa do 31 lipca. Kursy wykonywane będą cztery razy dziennie.

Po tym jak radni Rzeszowa i Łańcuta zaakceptowali projekt uchwały dotyczący linii Rzeszów-Łańcut, przyszedł czas na wdrożenie planów w życie. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że pierwsze kursy ruszą 13 maja.

Początkowo była mowa o kursach od 1 maja od 31 lipca br. Będzie to linia pilotażowa, a w przyszłości jeżeli oczywiście zda egzamin, nie wykluczone że zostanie wprowadzona na stałe. Linia numer 57 kursować będzie z rzeszowskiego Dworca Lokalnego do Łańcuta (Podzwierzyniec).

Kursy z Rzeszowa (Dworzec Lokalny )wykonywane będą w dni robocze o godz. 5.30; 8.45; 13.30 i 16.00. Kursy z Łańcuta (Podzwierzyniec) wykonywane będą w dni robocze z o godz. 6.22; 9.58; 14.36 i 17.29

Rozkład jazdy dostępny będzie od dnia 10 maja br. na stronie internetowej ZTM. Autobus zatrzyma się na następujących przystankach: Rzeszów – Piłsudskiego U. Wojewódzki , Rzeszów – Plac Wolności, Rzeszów – Lwowska, Łańcut – Piłsudskiego, Łańcut – Cetnarskiego, Łańcut – Centrum Komunikacyjne, Łańcut – Sikorskiego Trześnik, Łańcut - Podzwierzyniec rampa, Łańcut – Podzwierzyniec Śruby.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragedia w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Aresztant zabił funkcjonariuszkę

RZESZÓW. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej. Kobieta została zabita przez aresztanta w trakcie konsultacji psychologicznej.

Rzeszów

Tak może wyglądać Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt warszawskiej pracowni Atelier Tektura zwyciężył w konkursie na koncepcję architektoniczną Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Rzeszów

Będzie nowa ulica na osiedlu im. Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej drogi, pomiędzy ulicą Błogosławionej Karoliny a Czudecką.

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie powstanie w dwa lata

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Asystenci pomogą uczniom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.

Reklama