Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Pierwszy kurs komunikacji miejskiej do Łańcuta już 13 maja

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. 13 maja rusza linia autobusowa do Łańcuta. Pilotażowy projekt potrwa do 31 lipca. Kursy wykonywane będą cztery razy dziennie.

Po tym jak radni Rzeszowa i Łańcuta zaakceptowali projekt uchwały dotyczący linii Rzeszów-Łańcut, przyszedł czas na wdrożenie planów w życie. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że pierwsze kursy ruszą 13 maja.

Początkowo była mowa o kursach od 1 maja od 31 lipca br. Będzie to linia pilotażowa, a w przyszłości jeżeli oczywiście zda egzamin, nie wykluczone że zostanie wprowadzona na stałe. Linia numer 57 kursować będzie z rzeszowskiego Dworca Lokalnego do Łańcuta (Podzwierzyniec).

Kursy z Rzeszowa (Dworzec Lokalny )wykonywane będą w dni robocze o godz. 5.30; 8.45; 13.30 i 16.00. Kursy z Łańcuta (Podzwierzyniec) wykonywane będą w dni robocze z o godz. 6.22; 9.58; 14.36 i 17.29

Rozkład jazdy dostępny będzie od dnia 10 maja br. na stronie internetowej ZTM. Autobus zatrzyma się na następujących przystankach: Rzeszów – Piłsudskiego U. Wojewódzki , Rzeszów – Plac Wolności, Rzeszów – Lwowska, Łańcut – Piłsudskiego, Łańcut – Cetnarskiego, Łańcut – Centrum Komunikacyjne, Łańcut – Sikorskiego Trześnik, Łańcut - Podzwierzyniec rampa, Łańcut – Podzwierzyniec Śruby.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM otwiera na 3 dni Punkt Obsługi Podróżnego ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Na prośbę pasażerów, w dniach 1 - 3 kwietnia br. otwarty zostanie Punkt Obsługi Podróżnego mieszczący się przy ul. Lisa Kuli 2

Rzeszów

Kolejne dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS po raz kolejny w tym tygodniu będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Reklama