Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

Dodano: 31.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali wczoraj w trzech zdarzeniach, w których poszkodowani zostali piesi. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce po godz. 8:00 na ul. Warszawskiej. Kierująca audi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 11-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-letnia kierująca omijała samochody, które zatrzymały się na prawym pasie ruchu, aby udzielić pierwszeństwa pieszym. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Leszka Czarnego około godz. 15:00. Tam kierujący fordem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta trafiła do szpitala   

Do podobnego zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19 na ul. Lwowskiej. Tam kierujący nissanem, 43-letni mieszkaniec Rzeszowa, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Rzeszowa z obrażeniami, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ich szczegółowe okoliczności wyjaśnią policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowy. 

 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tarcza Antykryzysowa. Urząd Miasta Rzeszowa uruchamia nr telefonów dla przedsiębiorców

RZESZÓW. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o szczegółach możliwości korzystania z ulg określonych w ustawie.

Rzeszów

Trwa zrzutka dla kardiologów ze szpitala "na górce"

RZESZÓW. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na zakup środków ochronnych dla kardiologów ze szpitala przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

ZTM otwiera na 3 dni Punkt Obsługi Podróżnego ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Na prośbę pasażerów, w dniach 1 - 3 kwietnia br. otwarty zostanie Punkt Obsługi Podróżnego mieszczący się przy ul. Lisa Kuli 2

Rzeszów

Kolejne dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS po raz kolejny w tym tygodniu będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Reklama