Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

Dodano: 29.04.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 42-letni mężczyzna, przebiegający przez jezdnię poza przejściem dla pieszych został potrącony przez kierującego lancią. Następnie w lancię uderzył jadący za nią ford. Przemieszczona siłą uderzenia lancia wjechała z kolei w fiata pandę. Pieszy był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący lancią, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ruchu al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Hetmańskiej na skrzyżowaniu z ul. Podwisłocze potrącił przebiegającego przez jezdnię, 42-letniego mężczyznę.

Następnie w tył lancii uderzył jadący za nią, 37-letni kierujący fordem. W wyniku zderzenia lancia została przemieszczona na fiata pandę, który jechał w tym samym kierunku, prawym pasem ruchu.

Okazało się, że 42-latek przebiegał przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna był również pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Policjanci ustalaj teraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny odcinek ul. Matysowskiej zostanie przebudowany

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która przebuduje ulicę Matysowską na os. Matysówka na odcinku od skrzyżowania z ul. Pienińską do granicy Rzeszowa i gminy Chmielnik.

Rzeszów

Jolanta Kaźmierczak nie jest już zastępcą Prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek przyjął rezygnację Jolanty Kaźmierczak z funkcji zastępcy Prezydenta Miasta Rzeszowa z dniem 14 lutego 2024 r. Wiceprezydentem Rzeszowa była od połowy 2021 roku.

Rzeszów

Wieczorny wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. Zderzyło się 6 pojazdów

RZESZÓW. Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na al. Rejtana. Zderzyło się sześć samochodów. Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

Rzeszów

Duże zainteresowanie budową nowego żłobka w Rzeszowie

RZESZÓW. Aż 8 firm chce wybudować nowy żłobek na osiedlu Drabinianka. Wszystkie oferty mieszczą się w kwocie, jaką miasto zarezerwowało na realizację tej inwestycji.

Rzeszów

Oddział chirurgii w Szpitalu Miejskim zostanie wyremontowany

RZESZÓW. Miasto szuka firmy, która zaprojektuje, a następnie wyremontuje Kliniczny Oddział Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim przy ul. Rycerskiej. Potencjalni wykonawcy mają czas na złożenie oferty do 23 lutego.

Rzeszów

W rzece Przyrwa znaleziono zwłoki mężczyzny. To 47-letni mieszkaniec Rzeszowa

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w rzece Przyrwa w rejonie ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka.

Rzeszów

Budowa miejskiej części Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego zakończona [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Od 1 marca 2024 mieszkańcy Rzeszowa i przejezdni będą mogli korzystać z miejskiej części Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Dziś odbyła się prezentacja inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia nowych zdjęć, w tym po raz...

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się łatanie dziur po zimie

RZESZÓW. W związku ze sprzyjającymi warunkami pogodowymi, w Rzeszowie rozpoczęła się już naprawa dróg po sezonie zimowym. Wykonawcą prac jest firma Eurovia.

Reklama