Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 42-letni mężczyzna, przebiegający przez jezdnię poza przejściem dla pieszych został potrącony przez kierującego lancią. Następnie w lancię uderzył jadący za nią ford. Przemieszczona siłą uderzenia lancia wjechała z kolei w fiata pandę. Pieszy był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący lancią, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ruchu al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Hetmańskiej na skrzyżowaniu z ul. Podwisłocze potrącił przebiegającego przez jezdnię, 42-letniego mężczyznę.

Następnie w tył lancii uderzył jadący za nią, 37-letni kierujący fordem. W wyniku zderzenia lancia została przemieszczona na fiata pandę, który jechał w tym samym kierunku, prawym pasem ruchu.

Okazało się, że 42-latek przebiegał przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna był również pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Policjanci ustalaj teraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Reklama