Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Piknik rodzinny na Miasteczku Ruchu Drogowego

Dodano: 27.05.2021 r.

Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. 31 maja Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie organizuje piknik rodzinny połączony z inauguracją nowego sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. Impreza odbędzie się na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Sondeja w Rzeszowie. Start o godz. 11:00.

Podczas pikniku odbędą się m.in. pokazy jak w bezpieczny sposób korzystać z urządzeń transportu indywidualnego, w tym z coraz bardziej popularnych hulajnóg. Profesjonaliści przeprowadzą także szkolenia połączone z licznymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać również ze stoiska przygotowanego przez PSS Społem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszowToMy.

Rzeszów

Modernizacja przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca roku potrwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych w Rzeszowie. Prace obejmują wymianę wiat oraz nawierzchni zatoczek.

Rzeszów

Piwo studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego nagrodzone w ogólnopolskim konkursie

RZESZÓW. Piwo URwis studenckiego browaru UwaRzone zostało nagrodzone na „52. Chmielakach Krasnostawskich”. URwis zwyciężył w kategorii piw pszenicznych w stylu amerykańskim.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2024. Trwa głosowanie

RZESZÓW. Od piątku można oddać swój głos na projekty zgłoszone do przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 8 października. Wyniki mają być ogłoszone 13 października.

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego wypadku na ul. Lwowskiej. Doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna zielona przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców powstała na osiedlu Króla Stanisława Augusta. Inwestycja realizowana była w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Reklama