Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Podkarpacki Bazarek. Znamy harmonogram na cały rok

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło to tylko niektóre z produktów, jakie można nabyć na Podkarpackim Bazarku. Znamy jego terminy do końca roku.

Na Podkarpackim Bazarku mieszkańcy Rzeszowa mogą kupić świeże produkty od lokalnych producentów. Od owoców i warzyw, po chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory.  Najbliższy bazarek odbędzie się 11 maja 2024 r. Kolejne terminy to: 29 czerwca, 21 września, 12 października, 9 listopada oraz 7 grudnia.

Wydarzenie odbywa się na parkingu w Parku Papieskim (od strony al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 – 14:00. Odwiedzający bazarek mają możliwość zaparkowania swoich pojazdów na parkingu hipermarketu E. Leclerc. Bezpieczeństwa pilnują strażnicy miejscy.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ma cztery nowe hybrydy [FOTO]

RZESZÓW. „Uważam osobiście, że nasza policja działa doskonale. Jako miasto wspomagamy policję” – mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszył przetarg na remont dirtparku

RZESZÓW. Prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.

Rzeszów

Podczas obrad Sejmiku rozmawiano m.in. o współpracy z rumuńskim regionem i infrastrukturze drogowej

RZESZÓW, PODKARPACIE. Radni jednomyślnie zagłosowali za uchwałą wprowadzającą zmiany w budżecie województwa na 2019 r.

Rzeszów

Umowa na odmulenie rzeszowskiego zalewu podpisana „pomimo podkładania nóg”

RZESZÓW. Odmuleniem zalewu zajmie się krajowe konsorcjum firm.

Rzeszów

Nowy system rezerwacji karnetów i biletów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Jedną z nowości będzie możliwość zwolnienia miejsca na dany mecz.

Rzeszów

Dwa przejścia dla pieszych zostaną specjalnie oświetlone. Miasto za darmo dostanie lampy

RZESZÓW. W pierwszej kolejności planujemy montaż na ulicy Krakowskiej i Lubelskiej” – informował Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Reklama