Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Pokazy mistrzów fitness i fit kid na rzeszowskim Rynku

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W niedzielę, 3 września 2023 r. na scenie rzeszowskiego Rynku w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się pokaz umiejętności zawodników Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rzeszów. W programie, m.in. prezentacja zawodników powołanych do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy Fit Kid w Hiszpanii, pokazy mistrzów Fit Kid oraz prezentacja talentów wokalnych zawodników TG Sokół Rzeszów.

We wrześniu swoją 137. rocznicę założenia obchodzi Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Rzeszów. Organizacja od 1886 roku popularyzuje gimnastykę w Rzeszowie jak i inne dyscypliny tj. lekkoatletykę, piłkę nożną, kolarstwo czy wioślarstwo.

Do tej listy doszła nowa dyscyplina FIT KID - nowoczesna, wszechstronna dyscyplina sportu. Łączy  w sobie formy gimnastyczne, elementy show, tańca oraz ekspresji ruchowej. W tym roku 15 zawodniczek tej dyscypliny zakwalifikowało się do występów na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii.

W najbliższą niedzielę, 3 września, o 14:00 na Skwerze Kultury na rzeszowskim Rynku podczas pikniku z Sokołem odbędą się POKAZY MISTRZÓW Fitness & Fit Kid - TG "Sokół" Rzeszów.
 
Reklama
W programie plenerowego pikniku z "Sokołem" m.in:

-  prezentacja kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Fit Kid w Hiszpanii (Alicante'23)
- pokazy mistrzów Fitness & Fit Kid - TG "Sokół" Rzeszów
- prezentacja talentów wokalnych zawodników TG "Sokół" Rzeszów - laureatów m.in:
"The Voice of Poland", "Szansa na Sukces", "Debiuty Opole": Maksymilian Stalec, Kamil Jachyra oraz Marysia Hul
-  Warsztaty gimnastyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat
-  Historia TG "Sokół" Rzeszów - najstarszego klubu sportowego miasta Rzeszowa
-  Informacja o zrzutce na wyjazd "Sokół Team Poland" na Mistrzostwa Europy Alicante'23 zrzutka.pl/z/alicante
-  Konkursy z nagrodami

Podczas imprezy, będzie można wspomóc zbiórkę środków na wyjazd zawodniczek na Mistrzostwa Europy Fit Kid w ramach Fit Kid Division europejskiej federacji fitnessu gimnastycznego, które odbędą się w dniach 09-12 listopada 2023 roku w Hiszpani w miejscowości La Nucia (Alicante).

 
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wrzucają nakrętki do metalowych serc

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia postawiono już cztery metalowe pojemniki w kształcie serca, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, wspierając w ten sposób osoby potrzebujące.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Rzeszów

Zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 19 do 23 października 2020 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów niebezpiecznych.

Reklama