Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

Dodano: 02.04.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Przez cały okres świąteczny, funkcjonariusze interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. Do pierwszego z nich doszło w piątek, w Boguchwale. 23-letni kierujący motocyklem marki Honda, zderzył się z osobowym audi. Motocyklista trafił do szpitala.

Tego samego dnia, na ulicy Traugutta w Rzeszowie mercedes wjechał w drabinę. W zdarzeniu tym ucierpiał znajdujący się na niej 48-letni mężczyzna, wykonujący prace telekomunikacyjne.

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Również spokojna była niedziela wielkanocna. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący quadem 39-latek, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich drogą gruntową, doprowadził do wywrócenia pojazdu, który następnie go przygniótł. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Od piątku do poniedziałku policjanci odnotowali łącznie 48 kolizji drogowych.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przez tydzień ul. Jagiellońska będzie deptakiem

RZESZÓW. Jak może wyglądać ul. Jagiellońska bez samochodów? - Pokażemy to mieszkańcom podczas  zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
 

Rzeszów

Tragedia w Dylągówce. 29-latek śmiertelnie przygnieciony przez traktor

DYLĄGÓWKA. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po południu w Dylągówce, w powiecie rzeszowskim. Podczas prac polowych, 29-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Rzeszów

W Rzeszowie rowerzyści będą mogli korzystać z buspasów

RZESZÓW. Komisja ds. Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała możliwość korzystania przez rowerzystów z buspasów w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje pijalnia czekolady M. Pelczara. "Prace są zaawansowane"

RZESZÓW. Jedną z atrakcji będzie największa w Polsce fontanna czekolady. Otwarcie zaplanowano na połowę października.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza trzydniowy Street Food Festiwal

RZESZÓW. „Będzie to największy zlot FoodTrucków jaki zorganizowaliśmy dla Was do tej pory” – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Rzeszów

Centrum Minecraft w Rzeszowie już działa

RZESZÓW. W czwartek odbyła się oficjalna inauguracja Centrum Minecraft  w Rzeszowie. Miejsce, w którym popularna gra jest wykorzystywana jako platforma edukacyjna dla dzieci, powstało w budynku przy ul. Unii Lubelskiej 1.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2022. Można już głosować

RZESZÓW. Rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Głosowanie potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

W niedzielę spiszesz się na rzeszowskim Rynku. Będą również koncerty i atrakcje

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (12 września) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Piknik Spisowy, podczas którego będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym.

Reklama