Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

Dodano: 02.04.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Przez cały okres świąteczny, funkcjonariusze interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. Do pierwszego z nich doszło w piątek, w Boguchwale. 23-letni kierujący motocyklem marki Honda, zderzył się z osobowym audi. Motocyklista trafił do szpitala.

Tego samego dnia, na ulicy Traugutta w Rzeszowie mercedes wjechał w drabinę. W zdarzeniu tym ucierpiał znajdujący się na niej 48-letni mężczyzna, wykonujący prace telekomunikacyjne.

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Również spokojna była niedziela wielkanocna. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący quadem 39-latek, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich drogą gruntową, doprowadził do wywrócenia pojazdu, który następnie go przygniótł. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Od piątku do poniedziałku policjanci odnotowali łącznie 48 kolizji drogowych.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Rzeszów

17 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej Policji

RZESZÓW. 12 policjantów i 5 policjantek zasili szeregi podkarpackiej policji. Dziś odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Rzeszów

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Rzeszów

W Rzeszowie odbędzie się Finał Pucharu Polskiej Ligi Tenisa

RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.

Rzeszów

Rzeszowskie uczelnie wprowadzają działania profilaktyczne w związku z koronawirusem

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska podejmują działania profilaktyczne, w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się koronawirusa.

Rzeszów

Rzeszowska grupa SPEED w akcji. Przejęto ponad 5000 paczek papierosów

46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany za posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych o wartości blisko 100 tys. zł.

Reklama