Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Przez cały okres świąteczny, funkcjonariusze interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. Do pierwszego z nich doszło w piątek, w Boguchwale. 23-letni kierujący motocyklem marki Honda, zderzył się z osobowym audi. Motocyklista trafił do szpitala.

Tego samego dnia, na ulicy Traugutta w Rzeszowie mercedes wjechał w drabinę. W zdarzeniu tym ucierpiał znajdujący się na niej 48-letni mężczyzna, wykonujący prace telekomunikacyjne.

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Również spokojna była niedziela wielkanocna. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący quadem 39-latek, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich drogą gruntową, doprowadził do wywrócenia pojazdu, który następnie go przygniótł. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Od piątku do poniedziałku policjanci odnotowali łącznie 48 kolizji drogowych.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewej strony pochodu. 

Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00.

Rzeszów

Prezydent Tadeusz Ferenc zleca analizę kosztów w ZTM-ie. Zmienią się ceny biletów?

RZESZÓW. Ostatnia zmiana cen biletów za korzystanie z komunikacji miejskiej miała miejsce w 2015 roku.

Rzeszów

Nowoczesna diagnostyka ginekologiczna w Pro-Familii. Badanie trwa jedynie kilka sekund

RZESZÓW. Biopsja aspiracyjna endometrium dostępna w przechodni Pro-Familii.

Rzeszów

IMGW ostrzega. W Rzeszowie mogą pojawić się burze z gradem

RZESZÓW. Po deszczowej niedzieli, poniedziałek zapowiada się równie burzliwie. IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

Rzeszów

Zbigniew Bartman powraca do Asseco Resovii. Wraz z nim dołącza Nicolas Marechal

RZESZÓW. Kolejne zmiany kadrowe w Asseco Resovii Rzeszów.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Reklama