Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Policjanci i pracownicy sanepidu przeprowadzili kontrole w jednej z rzeszowskich galerii

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 56 sklepów w jednej z galerii handlowych skontrolowali policjanci wspólnie z inspektorami sanepidu. Nie stwierdzono żadnych uchybień.

W czwartek policjanci i pracownicy Inspekcji Sanitarnej sprawdzali w jednej z rzeszowskich galerii handlowych, czy obsługa sklepów i klienci, przestrzegają obowiązujących zasad i obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Kontrole przeprowadzono w 56 sklepach i punktach usługowych.

W ramach kontroli sprawdzano, m.in. dostępność płynów do dezynfekcji, prawidłowe oznakowanie w placówkach handlowych, zasady zachowania dystansu społecznego czy przestrzeganie limitu klientów . Policjanci i Inspektorzy zwracali też uwagę na obowiązek zakrywania ust i nosa przez personel sklepów i kupujących.

Kontrole nie wykazały żadnych uchybień.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia lepsza od Skry Bełchatów

RZESZÓW. MVP spotkania został Thibault Rossard.

Rzeszów

Rada Gminy Krasne negatywnie zaopiniowała pomysł przyłączenia sołectwa Malawa do Rzeszowa

KRASNE. 8 lutego w gminie Krasne odbyła się sesja w trybie nadzwyczajnym.

Rzeszów

Nowe rodzaje biletów dopiero od marca

RZESZÓW. Radni na styczniowej sesji zaakceptowali pomysł wprowadzenia nowych biletów.

Rzeszów

Wybrano wykonawcę drogi rowerowej i placu postojowego w Parku Zdrowia na os. Kmity

RZESZÓW. Do przetargu zgłosiło się siedem firm, wybrano ofertę za 446 tys. zł.

Rzeszów

Poszukiwaną 18-latkę z Rzeszowa odnaleziono w Warszawie

RZESZÓW. 18-latka ostatni raz kontaktowała się z matką 15 stycznia poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego.

Reklama