Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Policjanci z komisariatu na Baranówce uratowali życie krwawiącemu mężczyźnie

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Dwóch policjantów z komisariatu na os. Baranówka, pomogło 27-latkowi, który najprawdopodobniej chciał targnąć się na swoje życie.

Kilka dni temu, policjanci z komisariatu na osiedlu Baranówka, interweniowali pod sklepem przy ul. Kochanowskiego, gdzie znajdował się mężczyzna z krwawiącym ramieniem. Funkcjonariusze udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Pomimo tego stan rannego pogarszał się, dostał drgawek, dlatego też policjanci ułożyli go w pozycji bezpiecznej i opiekowali się nim do czasu przyjazdu karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.

Według ustaleń Policji,  pochodzący z województwa warmińsko-mazurskiego 27-latek, prawdopodobnie chciał targnąć się na swoje życie.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Baranówka zyskają nowe miejsce spotkań i integracji

RZESZÓW. Na osiedlu Baranówka powstanie sad owocowy z aleją wiśniową, miejscem na ognisko i paleniskiem. Zarząd Zieleni Miejskiej opracował już projekt inwestycji i prowadzi konsultacje w tej sprawie z przedstawicielami osiedla.

Rzeszów

W rzeszowskich urzędach skarbowych pojawiły się terminale płatnicze

RZESZÓW. W urzędach skarbowych przy ul. Podwisłocze 42 oraz ul. Siemieńskiego 18 mieszkańcy mogą już uiszczać opłatę skarbową za pomocą terminali płatniczych.

Rzeszów

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. 36-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Rzeszów

Trwa remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budynek III LO przechodzi dużą metamorfozę. Warta blisko 14 mln zł inwestycja zakończy się w tym roku.

Rzeszów

Boisko na osiedlu Przybyszówka zostanie rozbudowane

RZESZÓW. Trwa przetarg na wybór firmy, która zajmie się rozbudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Rzeszów

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu przy ul. Miłej w Rzeszowie. Znaleziono ciała dwóch osób

RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Miłej w Rzeszowie ujawniono zwłoki 27-letniej kobiety oraz 28-letniego mężczyzny. Rzeszowska prokuratura prowadzi działania, mające na celu wyjaśnić okoliczności śmierci tych osób.

Reklama