Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Policyjny dron nad rzeszowskim rondem ujawnił 20 wykroczeń

Dodano: 04.09.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Po raz kolejny funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki patrolowali rondo w rejonie hipermarketu E. Leclerc. W niespełna trzy godziny, oko policyjnej kamery, zarejestrowało 20 wykroczenia.

Policyjna akcja z użyciem bezzałogowego statku powietrznego przeprowadzona została we wtorek, 3 września, przed południem na Rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie - skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Powstańców Warszawy.

W ciągu zaledwie trzech godzin działań, funkcjonariusze ruchu drogowego ujawnili 20 wykroczeń, które dotyczyły niestosowania się do sygnalizacji świetlnej. Szesnastu kierowców zostało ukaranych mandatami, troje pouczono. Wobec jednego z kierowców sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza sezon fontannowy w Rzeszowie. Są dwie nowości

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczyna się sezon fontannowy. Pierwsza została już uruchomiona. Sukcesywnie włączane będą kolejne. W tym roku pojawią się również dwie nowe fontanny.

Rzeszów

Nowy sprzęt w Szpitalu Miejskim. Służy najmłodszym pacjentom

RZESZÓW. Szpital Miejski w Rzeszowie ma nowy aparat do USG. Sprzęt zakupiono ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Rzeszów

Bezpłatne badania prenatalne w KSW nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. W ofercie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie pojawiła się możliwość wykonania bezpłatnych badań prenatalnych.

Rzeszów

5 wypadków, 7 osób rannych – rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Podczas minionego weekendu w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim doszło do pięciu wypadków, w których ucierpiało 7 osób.

Rzeszów

15-piętrowy biurowiec przy ul. Geodetów przechodzi metamorfozę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa modernizacja 15-piętrowego wieżowca przy ul. Geodetów 1, niegdyś najwyższego budynku w Rzeszowie. Prace wykonuje firma Erbud International.

Rzeszów

Ciąg dalszy kampanii promującej komunikację miejską. Tym razem z podobizną Matyldy Kowal

RZESZÓW. Matylda Kowal jest drugą po Krystianie Herbie ambasadorką kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską. Reklamy z podobizną biegaczki pojawiły się na jednym z przystanków oraz na autobusie MPK.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych, odzieży oraz tekstyliów w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. 7 kwietnia 2025 r. rusza obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych oraz tekstyliów i odzieży na terenie Rzeszowa. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Akcja potrwa do 14 kwietnia...

Reklama