Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Oferta rzeszowskiego lotniska obejmuje 10 połączeń regularnych oraz ponad 20 tras wakacyjnych, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość podróżowania do 30 miast w 17 krajach.

W minionym miesiącu najchętniej wybieranymi przez pasażerów kierunkami były: Londyn, Warszawa i Monachium. Od początku roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył już ponad 200 tys. podróżnych.

Przy okazji ogłoszenia kolejnego rekordowego miesiąca, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów, Adam Hamryszczak zapowiedział dalszy rozwój siatki połączeń i rozbudowę infrastruktury lotniskowej. - Chcemy nadal być kluczowym portem lotniczym w tej części kraju i utrzymać zaufanie podróżnych, które jest efektem pracy całego zespołu pracowników naszego lotniska, którzy dbają o najwyższy standard obsługi – powiedział prezes Hamryszczak.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM testuje innowacyjne rozkłady jazdy

RZESZÓW. Trwają testy nowych rozkładów jazdy umieszczonych we wiatach autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie chce zastąpić drukowane rozkłady, elektronicznymi.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa demontaż iluminacji świątecznych

RZESZÓW. Powoli znika świąteczne oświetlenie Rzeszowa. Firma, która podjęła się udekorowania miasta, ma czas do 14 lutego na demontaż iluminacji.

Rzeszów

Pająki i skorpiony w rzeszowskiej Plazie. Można potrzymać ptasznika i zrobić z nim zdjęcie

RZESZÓW.  Czarna woda, ptasznik goliat czy świecące skorpiony – to tylko niektóre z pajęczaków, jakie można zobaczyć na wystawie w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza. Łącznie prezentowane jest ponad 40 rzadkich gatunków pająków...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów i autobusu MPK na ul. Lwowskiej

RZESZÓW. Trzy pojazdy, w tym autobus komunikacji miejskiej, zderzyły się a ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Rzeszów

1 lutego rusza kwalifikacja wojskowa. Obowiązek dotyczy 15 tys. osób na Podkarpaciu

PODKARPACIE / RZESZÓW. Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego odbywać się będzie kwalifikacja wojskowa. W Rzeszowie komisje lekarskie zaczną pracować od 26 lutego.

Rzeszów

Tak ma wyglądać nowa Hala Targowa i przestrzeń wokół niej [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Koncepcja zakłada połączenie przestrzeni handlowej z miejscem spędzania wolnego czasu dla rodzin, przestrzenią dla kultury i rozrywki.

Rzeszów

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka

RZESZÓW. 31-letni obywatel Bułgarii sprzedawał podrobioną odzież znanych, światowych marek na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Rzeszów

Od 1 lutego zmiana rozkładu jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 lutego 2024 r. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej - nr 8, 20, 52 i 57.

Reklama